• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Fena - Atila Özer

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
fena-atila-ozer.jpg

Arka Kapak

Fena sarsıcı bir manifesto-roman

Zevkin ve ahlakın sınırlarını kolaçan ederken, tüketim toplumuna, reklam spotlarına dönüşen modern hayata atılan sağlam bir tokat.
Pişmanlık fabrikası, Vaftizci Yahya ve ben, tanrı’nın iradesini kurduk. Hedef tek ve basitti: zevk toplumunu yok etmek. Düşmanı yok etmeye uygun tek yöntemi kullanacaktık: global iletişim…
24 yaşındaki dâhi ressam Theo Vanderblint her şeyi dibine kadar tüketmeyi seviyor: Seksi, uyuşturucuyu, lüks markaları… Milyon dolarlara satılan tablolarının esin kaynağı gerçek cinsel organlar, gerçek seks, gerçek cinayet…

Theo için tünelin sonunda bir ışık görünmüyor.
Onu dipten yukarı çekecek bir yol…
Bir mesih dışında!

Atila Özer’in kitabı Fena sarsıcı bir manifesto-roman…
Zevkin ve ahlakın sınırlarını kolaçan ederken, tüketim toplumuna, reklam spotlarına dönüşen modern hayata atılan sağlam bir tokat.

&&

‘“Döneminin kurbanları’ türünden bu ölüler serisine başlamak için derin bir neden yoktu; yüzeysel olan dışında hiçbir neden yoktu. Bu dünyayı seviyorum, bu dünyada olmaktan büyük keyif alıyorum, ama nefsine düşkün biri değilim. Tablolarımın, tıpkı kıyafetler ya da otomobiller gibi modanın bir parçası olduğunun söylendiğini duydum… Modada ve başarıda ne olursa olsun bir kötülük olduğuna inanmam; benim başarıma gelince, ee… size sadece yapacak bir şeyler verir, biliyorsunuz.”

Andy Warhol

‘‘Hayatını seven kişi onu yitirir;
bu dünyada hayatından nefret eden ise
onu ebedi hayatta da korumuş olur.”

Nasıralı İsa

“Virtual Insanity is what we’re living in.
But it’s alright”

Jamiroquai