• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Fenerbahçeli eski yönetici hayatını kaybetti

Konular
4,091
MFC Puanı
40
Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Şadan Kalkavan hayatını kaybetti...

Sarı lacivertli kulüpte uzun süre yöneticilik yapan işadamı Şadan Kalkavan, geçtiğimiz hafta kalp damarlarında meydana gelen tıkanıklık nedeniyle yoğun bakıma alınmıştı.

Türk denizcilik sektörünün önde gelen isimlerinden olan 76 yaşındaki Kalkavan'ın, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiği bildirildi.

Şadan Kalkavan, Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın kazandığı 2009 seçiminde başkan adayı olmuştu.

F.BAHÇE'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Kalkavan'ın hayata gözlerini yummasının ardından resmi internet sitesinden bir başsağlığı mesajı yayınladı.
"Kulübümüzün eski yöneticilerinden Şadan Kalkavan'ın yaşamını yitirdiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
1995-2000 yılları arasında kulübümüzde Asbaşkan, Başkanvekilliği, Futbol Şube Sorumluluğu ve Yönetim Kurulu Üyeliği gibi görevlerde bulunan Şadan Kalkavan (76) tedavi gördüğü hastanede bugün vefat etti.
Merhum Şadan Kalkavan'a Allah'tan rahmet, başta Kalkavan Ailesi olmak üzere tüm yakınları, sevenleri ve camiamıza başsağlığı dileriz.
Fenerbahçe Spor Kulübü"
FOTOMAÇ ailesi olarak Şadan Kalkavan'a Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Hastaneden Açıklama
İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Başhekimi Operatör Dr. Mücahit Atmanoğlu, Çağlayan'daki hastanenin önünde yaptığı açıklamada, Şadan Kalkavan'ın kalp yetmezliği sebebiyle uzun süredir tedavi gördüğünü belirterek, "Yaşı ileri olduğu için kalp yetmezliğinden bir süre sonra ameliyata alındı. Bugün 17.11 itibariyle de hayatını kaybetti. Kendisine, ailesine tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum" dedi.

Şadan Kalkavan'ın baypas ameliyatı geçirdiğini hatırlatan Atmanoğlu, "Kalbi çok bozuktu. Hastanede yatarken 5 gün ameliyatı geciktirildi. Çünkü o şekliyle ameliyatı kaldıramayacaktı. Ameliyattan sonra kalp kendisini toparlayamadı. Çok büyük yardım edildi, çok büyük destek verildi ama bugün kaybettik. Sanıyorum ailesi cenazesini cuma günü kaldırmayı düşünüyor. Onlar karar verdikten sonra açıklanacak" diye konuştu.