• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Filenin Sultanları, Dünya Şampiyonası'na mağlubiyetle başladı! Tayland'a son sette yenildik...

Ragnar

Emektar Üye
Konular
1,446
MFC Puanı
37,550
FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası B Grubu ilk maçında A Milli Kadın Voleybol Takımı ile Tayland karşı karşıya geldi. Hollanda'nın Arnhem kentinde oynanan maçta kazanan taraf final setinde Tayland oldu. Milliler, bu sonucun ardından turnuvaya yenilgiyle başladı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Hollanda ve Polonya'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası'nın B Grubu ilk maçında Tayland'a 3-2 yenildi.

Hollanda'nın Arnhem kentinde oynanan müsabakanın ilk setini 25-17 kazan
Üçüncü seti etkili oyunuyla 25-22 kazanarak 2-1 öne geçen milli takım, dördüncü ve final setinde istediği oyunu sahaya yansıtamayarak müsabakayı 3-2 kaybetti.

Milliler, B Grubu'ndaki ikinci maçında 27 Eylül'de Güney Kore ile karşılaşacak.

Salon: Gelredome

Hakemler: Vladimir Simonovic (İsviçre), Sumie Myoi (Japonya)

Türkiye: Cansu Özbay, Saliha Şahin, Hande Baladın, Eda Erdem Dündar, Zehra Güneş, Ebrar Karakurt (Simge Aköz, Elif Şahin, Meryem Boz, İlkin Aydın, Meliha İsmailoğlu, Ayçin Akyol)

Tayland: Kongyot, Kokram, Nuekjang, Bamrungsuk, Guedpard, Moksri (Pannoy, Sanitklang, Janthawisut, Sooksod, Jaisaen)

Setler: 25-17, 29-31, 25-22, 19-25, 13-15
an milliler, son sayısına kadar oldukça çekişmeli geçen ikinci seti 31-29 kaybetti.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Evet ya izledim maçı,iyi gidiyorduk ve Tayland'da o.kadar iyi değildi bizim hatalarımız yüzünden kaybettik, çünkü 2-1 öndeydik 2-2 den sonra iyice aktif hale gelen Tayland yedi bizi:D

İkinci maçı merak ediyorum bakalım:D

Ragnar

Emektar Üye
Konular
1,446
MFC Puanı
37,550
Kazansınlar yaa :D:)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150