• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Film Önerisi-No One Gets Out Alive

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
165
MFC Puanı
41,510
Amerikan Rüyasında kendine bir yer arayan genç bir kadın bir süreliğine sığınmak için oldukça ucuz bir evde kiracı olur. Ancak bu evde esrarengiz olaylar kısa sürede onu bulacak ve genç kadın kendini bir yaşam savaşının içinde bulacaktır.

Finale yakın tansiyonu yükselten film de sinirleriniz altüst olacak ♥

Bu arada film aynı isimli bir kitaptan uyarlama ..

7D5AC6CD-C035-43A6-B2B6-6034102860E1.jpeg

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Filmin özellikle ortalarında gerilim ya da korkudan ziyade dram tadı aldım. Meksika'dan kaçak olarak gelmiş, Amerikan rüyası peşinde koşan, geçmişi acılarla dolu çaresiz bir kadının hikayesiydi bu film bana göre. "leş" pansiyonun sahibi olan iki kardeşin oyunculukları efsaneydi! Amerika'nın gerçek yüzünün tasviriydiler resmen.

Bu filmi bir dram türü olarak çekselermiş asla sırıtmaz aksine daha fazla beğeni toplarmış bence.

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
165
MFC Puanı
41,510
Filmin özellikle ortalarında gerilim ya da korkudan ziyade dram tadı aldım. Meksika'dan kaçak olarak gelmiş, Amerikan rüyası peşinde koşan, geçmişi acılarla dolu çaresiz bir kadının hikayesiydi bu film bana göre. "leş" pansiyonun sahibi olan iki kardeşin oyunculukları efsaneydi! Amerika'nın gerçek yüzünün tasviriydiler resmen.

Bu filmi bir dram türü olarak çekselermiş asla sırıtmaz aksine daha fazla beğeni toplarmış bence.
Mistik ögelerle süslenmiş.. açıkçası benim çok hoşuma gitti.. :)