• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Firefox adres yönlendirme sorunu (çözüldü)

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Firefox adres yönlendirme sorununun çözümü

Arkadaşlar firefox arada sırada trojan kaptığı için bazen adres çubuğunun yanındaki arama yerinden bir şey aratıp google üzerinden girdiğinizde sürekli olarak direk adres çubuğuna bir adres yazıldığ vakit hep otomatikmen bir siteye yönlendiriyor farklı tarayıcılarda bu sorunu görmüyorsunuz.

Ayrıca ne kadar firefoxu silip yüklesemde firefoxun temp klasöründeki bilgilerini ne kadar sıfırlasanızda aynı hatayı almaya devam edersiniz Hatta tekrar firefoxu yüklediğinizde de aynı sorun devam edecektir.
Birde bir süre sonra sitelere girdiğinizde site birbirine geçmiş oluyor site dağılıyor..

İşte Bunun çözümü :)

Firefoxu tamamen silin, kişisel kullanımlarımıda silin deyin silerken. Sonra C:\users\usernameniz\appdata\ dan firefoxa ait tüm dosyalarınızı silin ayrıca orada websearch operatör diye bir dosya olmalı asıl sorun bundan kaynaklanıyoronuda sildikten sonra tam garanti olsun diye mozillanın regedit kayıtlarınıda silin baştan başlatın bilgisayarı firefoxu tekrar kurun, temizlenmiş olacaktır..!

Yönlendirme olayı tamamen ortandan kalkacaktır.

Saygılarımla
LeGoLaS​

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Adam trojen yiyor, Burak forumda sorun var diye serzenişte bulunuyor bana ;d

Çözmene sevindim Fatihimm başkaları yaşarsa bu konudan faydalanacaklarını umarim.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Müdürüm her siteye giriyordu bir burda sorun yaşıyorduk yazayım dedim ne yapayım :) Pisadam baktım ki sorun bendeymiş çözelim dedik :)

Yaşattığım rahatsızlıktan ötürü StigmatA ve Pisadam'dan özür dilerim :)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
hahah fatih ben sana sorun sende demiştim:p

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
haha tmm kardeşim sorunun çözüldüyse güzel :)