• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Ne bitmez tükenmez isteginiz var yaw :D hadi yallah işinizin başına çok yüz verdik rank mank yok size:D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
İçi gidiyo hemşonun LibertA öyle dediğine bakma:D yönetime girmek için rüşvet bile verir hec:D

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Hiçte bile :s77: ben rahatım böyle bence senin için gidiyor Sezen :D herkese yetki verdiler sana vermediler diye

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Beter olsunlar ranksız kalasıcalar:D ay yok canım yetki neymiş peh hec tarzım deeel cicim:D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
yönetim yönetimmmm gör gör burayı coooo admininiz LibertA bey ile artık yaşlanıp emeklilikl zamanı gelen Alaska babasının ciftligi gibi sohbet mekanına cevirmişler :D ben yapsam hemen ikaz uyarı lütfen dikkate alınsın bu şikayetim :D StigmatA uyumaaa da gör mamurlarını hepsi laklak peşinde :D

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
yönetim yönetimmmm gör gör burayı coooo admininiz LibertA bey ile artık yaşlanıp emeklilikl zamanı gelen Alaska babasının ciftligi gibi sohbet mekanına cevirmişler :D ben yapsam hemen ikaz uyarı lütfen dikkate alınsın bu şikayetim :D StigmatA uyumaaa da gör mamurlarını hepsi laklak peşinde :D

Sezen şikayetlerinizi altta verdiğim linke yapınız. :D

https://www.megaforum.com/istek-oneri-ve-sikayetleriniz/635864-forum-ile-ilgili-sikayetleriniz.html

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
üye olduğumdan beri sürekli bunu dile getirmekten yoruldum.
misafirler için sağ tuş kapanmasını istiyorum. üye olmayanlar da böylece üye olmak zorunda kalırlar.
hepimiz emek veriyoruz buraya bunu yapması çok mu zor bu kadar? bi çok yerde bu kapalı ama burada açık kopyala yapıştır yapamasınlar ve içerik alamasınlar emeklerin korunması adına.
umarım dikkate alınır bu isteğim bu sefer.

StigmatA Pisadam

Konular
257
MFC Puanı
120
Evet bunca insan emek veriyor Pisadam ve StigmatA emek baya baya veriyor arkadaslar kaldiki cidden guzelim forumu duzene koymaniz lazim yazik gunah daha keyifli bir ahval alabilir forum sana guveniyoruz Pisadam ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...