• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
üye olduğumdan beri sürekli bunu dile getirmekten yoruldum.
misafirler için sağ tuş kapanmasını istiyorum. üye olmayanlar da böylece üye olmak zorunda kalırlar.
hepimiz emek veriyoruz buraya bunu yapması çok mu zor bu kadar? bi çok yerde bu kapalı ama burada açık kopyala yapıştır yapamasınlar ve içerik alamasınlar emeklerin korunması adına.
umarım dikkate alınır bu isteğim bu sefer.

StigmatA Pisadam

Öncelikle bunu daha önce dile getirdiğinde sistemde var olan farklı bir kodlama ile çakıştığından ertelemiştim ama sonrasında unutulda bundan dolayı kusuruma bakma.

Bunu şahsım adına gerekli görmüyorum, kimseyi zorla üye yaptırmak gibi bir amacımız yok forumda şuan kayıtlı 24,571 üye var. Genel bir forum için bu sayı çok ama çok iyi. Bir çok hatta %90'ında bizdeki sayının %5'i.

Emek verilip açılan konuları alıp kendi forumlarında paylaşmak zaten sizin örnek alınası kişiler olduğunu gösterir. Ç-almak ile hiçbir site iyi yerlere gelmedi/gelemez.

Senin sıkça dile getirmenden dolayı aktif etmek için ilgileniyorum.

Teşekkür ederim.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Ek bilgi;

Alaska;

Misafirlere sadece konu ve mesajlarda sol tuş ile seçme ve sağ tuş ile tıklama yasağı getirilmiştir.

Hayırlı olsun.

Konular
257
MFC Puanı
120
Merhaba Pisadam öncelıkle baslıyım forumda konu acıtıgımızdda gereklı butonlara tıkladıgıız zaman

[MENTION][/USER]

[UYARI][/UYARI]

bu tarz kodların cıkmısını engelleye bılırsın mısal ben resmı kopyalayıp yapıştıramıyorum belkı bır suru kedi getırcem foruma Pisadam ?

ve etkıket olayı cogu konuda etıket yok bunu zorunlu hale getırebılırsın ne geregı var demenınde anlamı olmadığı gıbı acılan konularında oyle anlamı yok işte mısal etıket yazılmadan konu açılamasın emek verıyor keza gerçek anlamda gözle görüle bılmesı gerektıgını dusundugum konu doludur forumda yapma böyle seyler Pisadam ? avatar boyutunu tekrardan ayarlarsan sevınırız ailecek az daha kıbar naıf zarıf bır gorunus ıcın bu gereklı bence ? :) yorgun halımle bu kadar yazdım beynım eror verıyor ? Pisadam sana ailecek değer verıyoruz saygılar efm ..

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
Hodri meydan burak sen kendin yaz dedin al bakalım:)

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
şu ruh hallerine de bi el atın
yarısı gözükmüyor ve degistiremiyoruz da

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
@Pisadam StigmatA

aşağıdaki ikonları Sembollere ilave edermisiniz lütfen, biraz değişiklik olsun...

0uG5L8.gif
,
DUjOEy.gif
,
Zxt1kt.gif

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
abim ftp ye atması lazım burağın bende ftp yok

Konular
257
MFC Puanı
120
Pisadam ın hıc bırseyı yok garıp cocuk ? versın bana panelın alayını ? xcvxbcvbvnvb cokertıyım forumu (:) mihihhi ayh kucukken boyle degıldım Pisadam senı herkes topluca sevıyor ama sen hıc onerı ve sıkayet ıstek bolumu tınlamıyorsun kendı kendımıze yazıyoruz şiir gıbı yazıyoruz degıl mı :)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Merhaba Pisadam öncelıkle baslıyım forumda konu acıtıgımızdda gereklı butonlara tıkladıgıız zaman

[MENTION][/USER]

[UYARI][/UYARI]

bu tarz kodların cıkmısını engelleye bılırsın mısal ben resmı kopyalayıp yapıştıramıyorum belkı bır suru kedi getırcem foruma Pisadam ?

ve etkıket olayı cogu konuda etıket yok bunu zorunlu hale getırebılırsın ne geregı var demenınde anlamı olmadığı gıbı acılan konularında oyle anlamı yok işte mısal etıket yazılmadan konu açılamasın emek verıyor keza gerçek anlamda gözle görüle bılmesı gerektıgını dusundugum konu doludur forumda yapma böyle seyler Pisadam ? avatar boyutunu tekrardan ayarlarsan sevınırız ailecek az daha kıbar naıf zarıf bır gorunus ıcın bu gereklı bence ? :) yorgun halımle bu kadar yazdım beynım eror verıyor ? Pisadam sana ailecek değer verıyoruz saygılar efm ..

Hodri meydan burak sen kendin yaz dedin al bakalım:)

şu ruh hallerine de bi el atın
yarısı gözükmüyor ve degistiremiyoruz da

@Pisadam StigmatA

aşağıdaki ikonları Sembollere ilave edermisiniz lütfen, biraz değişiklik olsun...

0uG5L8.gif
,
DUjOEy.gif
,
Zxt1kt.gif

Pisadam ın hıc bırseyı yok garıp cocuk ? versın bana panelın alayını ? xcvxbcvbvnvb cokertıyım forumu (:) mihihhi ayh kucukken boyle degıldım Pisadam senı herkes topluca sevıyor ama sen hıc onerı ve sıkayet ıstek bolumu tınlamıyorsun kendı kendımıze yazıyoruz şiir gıbı yazıyoruz degıl mı :)

Arkadaşlar akşam hepsine bakacağım. Burada yapılan/yapılacak işlemler ile ilgili açıklamayı yazarım..

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
bu arada burak cepten girişlerde google ve chrome tarayıcılarında beğenilerde hata alıyorduk ya bu hatayı samsung internet tarayıcısından almıyoruz. Pisadam

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
ellerine sağlık :smile:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450

[MENTION][/USER]

[UYARI][/UYARI]

Forum şuan WYSIWYG Editör modunda. Kopyala yapıştır yaparken direk resmin eklenmesi ile kod eklenmesi tarayıcıdan tarayıcıya göre değişmektedir.

Chrome WYSIWYG Editörü desteklemediğinden direk bir resmi kopyalayıp burada paylaşamazsın daha önce bunu Chrome eklentisi ile çözebiliyorduk ama o eklentide kaldırıldı.

Bu özelliği kullanabilmen için WYSIWYG Editörü destekleyen bir tarayıcı kullanmalısın mesela ben Mozilla Firefox kullanıyorum kendisi candır :)

Etiket konusu daha önce dile getiridi. Zorunlu etiket ekletme taraftarı değiliz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...