• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Bizde kalite şart :)
Beklentisi olanlar çabuk sayı yükseltmek ister. Kaliteli attıüımız mesajların sayısı artsın yeter :)
Hatta beğenilmeyeni eklemesinler sayı hanesine :)

Bilgi - İnanç - Eylem

Dostum, onursal üye olman için mesaj sayını [COLOR="Red"][B]StigmatA[/B][/COLOR] nın bilgisi dahilinde ben arttırdım emeklerin için. Şimdi sen diyeceksin ben böyle bişiy istemiyorum :D her zamanki gibi :D bu sana torpil değildir arada böyle forum için çok çalışanlara böyle jestlerimiz oluyor, olacak da!

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Dostum, onursal üye olman için mesaj sayını [COLOR="Red"][B]StigmatA[/B][/COLOR] nın bilgisi dahilinde ben arttırdım emeklerin için. Şimdi sen diyeceksin ben böyle bişiy istemiyorum :D her zamanki gibi :D bu sana torpil değildir arada böyle forum için çok çalışanlara böyle jestlerimiz oluyor, olacak da!

Sevgili Abim dediğin gibi, benim böyle bir beklentim yok... adminde olsam, normal üyede olsam, başka bişeyde bu benim sizlerle olan diyaloğumu yada bizler için harcadığım emeğe etki etmez. Sizde beni anlayın da, Sizler böyle güzel bir mekan açarak zaten jest yapmışsınız da, başka jeste ne gerek var. Ben üye olarak daha rahatım da :)Beni banlamayarak zaten onure ediyorsunuz :) Ayrıca Onursal olmaya gerek yok abim benim. Ben hakkımı diğer arkadaşlara devrediyom :)

Bilgi - İnanç - Eylem

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Sevgili Abim dediğin gibi, benim böyle bir beklentim yok... adminde olsam, normal üyede olsam, başka bişeyde bu benim sizlerle olan diyaloğumu yada bizler için harcadığım emeğe etki etmez. Sizde beni anlayın da, Sizler böyle güzel bir mekan açarak zaten jest yapmışsınız da, başka jeste ne gerek var. Ben üye olarak daha rahatım da :)Beni banlamayarak zaten onure ediyorsunuz :) Ayrıca Onursal olmaya gerek yok abim benim. Ben hakkımı diğer arkadaşlara devrediyom :)

Bilgi - İnanç - Eylem

Devir olayı aktif değildir. StigmatA gelsin al derse alırım. Puanınız 1835'di!!!

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Devir olayı aktif değildir. StigmatA gelsin al derse alırım. Puanınız 1835'di!!!
:) Ozaman paraylada satamam :) StigmatA hacı seni seviyorum :)
Yağcılıkta yapabilirim. Usta Ben üyeyim da. :) Bu isteğimi çok görmeyin da. :) Biliyom en son bunun için kovacanız :)

Farketmez usta 1 de yapabilirsin. Sayı için değil sizler için uğraşıyorum. :)

Bilgi - İnanç - Eylem

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
:) Ozaman paraylada satamam :) StigmatA hacı seni seviyorum :)
Yağcılıkta yapabilirim. Usta Ben üyeyim da. :) Bu isteğimi çok görmeyin da. :) Biliyom en son bunun için kovacanız :)

Farketmez usta 1 de yapabilirsin. Sayı için değil sizler için uğraşıyorum. :)

Bilgi - İnanç - Eylem

Tabiki çok görmeyiz sizi rahatsız edecekse alıyorum.

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Tabiki çok görmeyiz sizi rahatsız edecekse alıyorum.
Allah razı olsun abim benim. Sadece yapacağım çalışmaların tamamen karşılıksız ve beklentisiz olduğunun bilinmesi için alman beni sevindirir abim benim. :)
Srni seviyorum Kurt abim :)

Bilgi - İnanç - Eylem

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,840
yoo almıyoruz geri @Yalnızkurt okan abi kalsın böyle :)))) haha ama geç kalmışım:p

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Hacılar yenilik yapın...
Yanınızdayım...

Bilgi - İnanç - Eylem

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Yapalım yenilik neler yapalım haydi komple değiştirelim tüm herşeyi fikirlere açığız yeni konular kategoriler herşeye varık :)

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Walla yenilik konusında hiç fikrim yok şu an benim ki maksat isyan çıkarma olsun:D @Qasem ne derse destekliyorum :f2:

olmaz olmaz senden de bir yenilik lazım hatta buldum :)

Sezen Hanım Sizi Dinliyor Köşesi Açalım millet sana derdini yazsın sende onalara derman ol :)

Olmamı ne dersin :)

isim değişe bilir,

Sezen Abla,
Sezen DEYZE :)

SEZEN SULTAN :)

:s97::s97::s89::s89::s89::s89:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...