• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Ben dert dinlerim beni dinlemeyen dediğimi yapmayanıda döverim deeeee peki benim derdimi kim dinlicek hı:D

Konular
257
MFC Puanı
120
Sikauet ediyoruz topluva forumla ilgilnirmisiniz lutfen ? Haklarimizi ariyoruz StigmatA dagitirim forumu baggghh

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Alıntı yapıldığında bildirim geliyor ama beğenilen mesajların bildirimleri gelmiyor yanılmıyorsam beğeni yapıldığında da bildirim mesajı geliyordu

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,360
Bana hepsindede geliyor alıntı seslenme begenme

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Alıntı yapıldığında bildirim geliyor ama beğenilen mesajların bildirimleri gelmiyor yanılmıyorsam beğeni yapıldığında da bildirim mesajı geliyordu
bir kaç beğeni yaptım ama sorun yok geliyor aa bazen şu var mesela bildirimler varken seslenmeleri tıklarsan hepsi silinebiliyor fakat fakrlı sekmelerde bakarsan duruyor. ama problem yokk gibi bir bak yine sen. Dem teslim oluyorum:halay:

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
İşte bana gelmiyor bildirim ya biri seslensin bakayim bana kaç beğeni yapılmış gördüm konuya girince ama bildirm olarak düşmüyor

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Sıkıntı yok mentions tıkla profilde orda göreceksin bildirim olarak oraya düşüyor

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Evet o düşmüş sadece beğenilerde bildirim gelmiyor napalım artık o da gelmiyiversin

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Yenimi oldu bildirim gelmemesi?

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Arkadaşlar , yeniliklere yavaş yavaş ama iddialı bir şekilde başladık.

Forumda , görmek istediğiniz şu şu olsa daha iyi olurdu , şu gibi şeyleri yapabilir miyiz ? Şeklinde önerileriniz varsa , buradan dile getirin .
Pisadam ve StigmatA ' nın onayını almak üzere onlara sunabiliriz.

Hiç çekinmeden , fikirlerinizi bekliyorum.

Qasem Sezen Buka Alaska Sakil MonteKristo mak res Ebrar ala'turka  diShy eFuL!m, Entelekt  Hayalinin Peşinden Git HeavenLy Miyamoto MyNaK  Şahsına Münhasır KaraBiber Dem aLya Entelekt Asrevya Melankoli Girl Bezelye Sade Hatra

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...