• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
124
MFC Puanı
8,290
Flash da iş biraz değişiyor. Parametre vermen lazım. Genişlik ve uzunluk ayarlarını parametre de yazman gerekiyor.

Butonu tıkladığımızda çıkan pencereye: height=200 width=300 yazdık.

Sonuç;

[.FLASH="height=200 width=300"]http://www.megaforum.com/mp3.swf[./FLASH]

Bu şekilde yaparsan çalışacaktır ;)

Reiz bu en boy değerlerinden sadece width değerini atıyorum 500 px falan ayarlasan da boy değeri kendi otomatik oluşsa olmaz mı yaw :sigara böylece flashın sadece URL sini girerek hallederdik :sigara

Bide h1 tagı iyi olmuş. Hala h1 e değer veriyor mu google bilmiyorum ama doğrudan konu adları h1 tagı ile girilse ya? h1 e özel css tanımlayıp şu anki boyutuna da döndürülebilir görselliği bozuyorsa :sigara

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450

Reiz bu en boy değerlerinden sadece width değerini atıyorum 500 px falan ayarlasan da boy değeri kendi otomatik oluşsa olmaz mı yaw :sigara böylece flashın sadece URL sini girerek hallederdik :sigara

Bide h1 tagı iyi olmuş. Hala h1 e değer veriyor mu google bilmiyorum ama doğrudan konu adları h1 tagı ile girilse ya? h1 e özel css tanımlayıp şu anki boyutuna da döndürülebilir görselliği bozuyorsa :sigara

O zaman da biçimsizlik meydana geliyor böyle iyi flash dosyana göre genişlik ve yükseklik veriyorsun aslında flash dosyanın boyutları neyse o şekilde ayarlaman en doğru seçenek gibi görünüyor.

HTML Headings Taglar her zaman önemlidir. Aynen düşündüğün gibi zaten şuan ;)

Konular
124
MFC Puanı
8,290
O zaman da biçimsizlik meydana geliyor böyle iyi flash dosyana göre genişlik ve yükseklik veriyorsun aslında flash dosyanın boyutları neyse o şekilde ayarlaman en doğru seçenek gibi görünüyor.

HTML Headings Taglar her zaman önemlidir. Aynen düşündüğün gibi zaten şuan ;)

Aynen inceledim güzel olmuş :D
HTML:
.fhbaslikleft {
    color: #191818;
    float: left;
    font: 600 10pt trebuchet ms,tahoma,verdana,geneva,lucida,"lucida grande",arial,helvetica,sans-serif !important;
    margin: 5px;
    text-align: left !important;
    width: 80%;
}

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Etiket girerken 1 den fazla girdiğimde problem yaşıyorum :sigara

Konular
124
MFC Puanı
8,290
r2Za4N.png
Pisadam

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Watermark tan dolayı sanırım, hareketli gif ler oynamıyor :sigara

'GeneraL

MFC Üyesi
Konular
7
MFC Puanı
0
İnsan Psikolojisi adında bir kategori açılabilir.Bu konu ile alakalı pek çok değerli makale var en azından kategoriyi ayakta tutabilecek kadar.
Bu kategori içerisinde;
NPL
EFT
Bilinçaltı
Olumlamalar
ve Kuantum hakkında forum üyelerini bu kadim bilgiler ile bilgilendirebiliirz.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
Ben bir sure pcden giremiycem onurcan yada pisadam gerekli yere acar katagoriyi gulendam

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Güzel fikir, yeni alt bölümlerin olması güzel olur..

Varlık (cin, demons, peri, zombi, ruh vs.) ile ilgili bir alt bölüm açılırsa ben de katkı sağlayabilirim.. :)

'GeneraL

MFC Üyesi
Konular
7
MFC Puanı
0
Ayriyeten,Diğer Dini ve Ruhani Bilgiler kategorisine Wicca & Witchcraft alt kategorisi açılabilir,bu kategori altında pek çok kadim bilgi paylaşabilirim.Bu tür bilgiler,foruma hit de sağlayacaktır.

--------
Ayrıca bu foruma yapılan saçma/gereksiz öneriler dahil her öneri daha iyi bir forum olmamız için yapılmakta.Önerilere ve İsteklere gerekli değer verilmeli,önerilerin ayrı bir konu olarak paylaşılabileceği ayrı bir alt kategori açılmalı.Forumu biraz canlandırmamız gerektiğini düşünüyorum.

@Pisadam @Onurcan @StigmatA

Onurcan

MFC Üyesi
Konular
387
MFC Puanı
290
Ayriyeten,Diğer Dini ve Ruhani Bilgiler kategorisine Wicca & Witchcraft alt kategorisi açılabilir,bu kategori altında pek çok kadim bilgi paylaşabilirim.Bu tür bilgiler,foruma hit de sağlayacaktır.

--------
Ayrıca bu foruma yapılan saçma/gereksiz öneriler dahil her öneri daha iyi bir forum olmamız için yapılmakta.Önerilere ve İsteklere gerekli değer verilmeli,önerilerin ayrı bir konu olarak paylaşılabileceği ayrı bir alt kategori açılmalı.Forumu biraz canlandırmamız gerektiğini düşünüyorum.

@Pisadam @Onurcan @StigmatA

Kısa süre içinde değerlendirilip bu başlık altında size geri dönüş yapacağız teşekkürler öneriniz için :)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
İnsan Psikolojisi adında bir kategori açılabilir.Bu konu ile alakalı pek çok değerli makale var en azından kategoriyi ayakta tutabilecek kadar.
Bu kategori içerisinde;
NPL
EFT
Bilinçaltı
Olumlamalar
ve Kuantum hakkında forum üyelerini bu kadim bilgiler ile bilgilendirebiliirz.

Kategoriler üzerinde gerek görülen düzenlemeler yapılacaktır.

İlginiz için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...