Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şikayet Forum ile ilgili Şikayetleriniz

RuHuMDaKiöKüZ

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    3,490
  • MFC Seviyesi

Bunu daha once de yazdim ama yine yazayim. Post alaninda yanlis yazdigimizda klavyedeki geri tusuna basinca her basmada klavye kapanıyor ve gelmesi icin tekrar text alanina tiklamak gerekiyor. Bu resmen işkence...

Tokyo

Bizi öldürmeyen şey güçlendirir.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    32,880
  • MFC Seviyesi

Bunu daha once de yazdim ama yine yazayim. Post alaninda yanlis yazdigimizda klavyedeki geri tusuna basinca her basmada klavye kapanıyor ve gelmesi icin tekrar text alanina tiklamak gerekiyor. Bu resmen işkence...
Aaa bende de oluyor. Telefondan sanıyordum :Dddd

RuHuMDaKiöKüZ

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    3,490
  • MFC Seviyesi

aynen ya forumdan kaynaklı bi sorun. umarım düzeltilir : s

Herkül

Canım Dedem
Genel Sorumlu
  • MFC Puanı
    60,356
  • MFC Seviyesi

@Pisadam Selamlar Burak,

Daha önce de birçok kez başıma geldi, ama olabilir diyerek önemsemedim. Fakat bir problem olasığı var sanırım, ya servis sağlayıcı yada Xenforo'nun bir hatası/önlemi...
Bir mesaj/konu'dan ALINTI yaptığımda alıntıyı ekle dediğimde mesajı kabul etmeyip hata veriyor Sayfa yenileme yaptığımda da resimlerdeki hatayı veriyor.. IP değiştirip bağlandığımda sorun kalmıyor.
Bir kontrol edebilirmisin Lütfen ?

Sux

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    30
  • MFC Seviyesi

mobil optimizesi kusurlu, yeni mesajlar alanına konu başlığı sığmıyor, yani nereyi okuyacağımız görünmüyor.

Üst Alt