• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

XenForo Forum Sitesi Nasıl Kurulur?

Shadowttr22

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Özel Bir Forum Sitesi Nasıl Yapabilirim Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Sadece Biraz Biliyorum Pek Fazla Bilgim Yoktur

Shadowttr22

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Nasıl bir forum kurmak istiyorsunuz? Bir ürün üzerine mi, bir alan üzerine mi yoksa genel bir forum mu?
Nasıl bir forum kurmak istiyorsunuz? Bir ürün üzerine mi, bir alan üzerine mi yoksa genel bir forum mu?
biraz farklı bişey istiyorum ama nasıl yapıcam pek bilgim yok biraz biliyorum sadece ben

alan adı özel vb şeyler olucak

Kerem

MFC Üyesi
Konular
27
MFC Puanı
3,780
Forumunuzun konusu ne olacak önce ona karar verin. Konunuza en uygun alan adını seçin, akılda kalıcı ve mümkün olduğunca kısa olsun. Sonra cüzdanınızı bir kontrol edin (alanadı+hosting+/-script) ve forum için hangi scripti(xenforo, vBulletin, SMF, mybb vb.)kullanacağınıza karar verin.