• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Forum Yarışmaları Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Bencede düzenle :) yapalımbenim hoşuma gitti

Konular
817
MFC Puanı
190
Fikirlerinizi almak istedim o yüzden usta yoksa hemen düzenleyelim tabikide :)

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Yalnızlığı veya aşkı veya başka bir şeyi anlatan şarkıyı da seçebiliriz illaki resimli mi olacak yarışma denilen şey :)

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Evim evim güzel evim :)
Canım tatlım şirin darmadağınık evim... :)

Evet evimizin en özel, en güzel, bizim için en önemli köşesini resmedelim derim. Ne dersiniz?
Herkes bir resimle katılabilsin, evinin sadece bir köşesini çeksin

Bilgi - İnanç - Eylem

Mantıklı :)

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Benim kaç yarışma fikrim vardı lütfen değerlendirmeye alınsın megaforum üyelerini anlatan video yarışması da güzelmiş artık birini seciverin açın şu yarışmayı ben ortadan kaybolmadan

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Benim kaç yarışma fikrim vardı lütfen değerlendirmeye alınsın megaforum üyelerini anlatan video yarışması da güzelmiş artık birini seciverin açın şu yarışmayı ben ortadan kaybolmadan
Sen ortadan kaybolma :)

Ozaman seni yarışmalardan sorumlu yapalım. Yetki verelim. İlgilenip bize bol yarışma düzenlermisin?
Çok ciddiyim yarışma renk katar bize...

Bilgi - İnanç - Eylem

Konular
817
MFC Puanı
190
Bir kaç güne bunların içerisinden bir tanesini seçip bizzat ben başlatacağım yarışmayı :)

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Sen ortadan kaybolma :)

Ozaman seni yarışmalardan sorumlu yapalım. Yetki verelim. İlgilenip bize bol yarışma düzenlermisin?
Çok ciddiyim yarışma renk katar bize...

Bilgi - İnanç - Eylem

Aman aman bana yetki deme yemekten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş hazır bu işlerle ilgilenecek biri de varken önünü açmak lazım dimi:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...