• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kullanım tekniği Foruma Video / Medya Nasıl Ekleyebiliriz? [ Bütün video / medya siteleri ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Forumda açmak istediğimiz konulara veya yazmak istediğimiz mesajlara nasıl video ekleyebiliriz sizlere bunu resimli olarak göstereceğim.

İzin verilen siteler;
Apple Music, Dailymotion, Facebook, Flickr, Giphy, Imgur, Instagram, Liveleak, Metacafe, Pinterest, Reddit, SoundCloud, Spotify, Tumblr, Twitch, Twitter, Vimeo, YouTube

Örnek olarak ben youtube'dan nasıl eklenir onu göstereceğim. Diğer siteler içinde mantık aynıdır.

1.Adım

Önce youtube.com'a giriş yapıp eklemek istediğiniz videya geçiş yapınız.

1.png

2. Adım

Bulunduğunuz video sayfasında videonun hemen altında video linkini kopyalayın.

2.png

3.png

3.Adım

Mesaj alanınızda;

Ekle / Medya tıklayınız.

4.png

4.Adım

Medya URL'si girin yazan yere kopyaladığınız linki yapıştırıp - Devam Et - tıklayınız.

5.png

SONUÇ:

Aşağıdaki gibi bir görünüm elde ettiyseniz işleminiz başarılı bir şekilde sonuçlanmış olacaktır.

6.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...