• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
ben de grup sevmiyom

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Bende ekimseyle gruplasmiyorum kendi cabimda takılıyorum

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Aileden uzakta okumak

Her ne kadar sizi biraz daha öz güvenli ve serbest yapsa da, bir yerden sonra ailenizin yanında olmayışının eksikliğini hissediyorsunuz. Ve onları çok özlüyorsunuz..

Konular
14
MFC Puanı
170
ben grup kuraym bari herkes kendi basına madem :)

sülümanın yeri;):f38:

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Gruplasma oldukca gereksiz ve Cocukca .. Koskoca insanlariz, Tek basimizada hareket ederiz. ama bundan 10 sene once takildigim forumda Vardi grubum, lider bendim:D o zamanlar grup halinde takilmak guzeldi msnde felan ama artik cocukca geliyor.

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Ailemden ayri hic ozgur oldugumu Hissedemedim, Aksine kendimi hep yalnoz hissettim..Aramizda ki 3 saatlik mesafeydi sukur ki..

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Himm, bilmiyorum hic duymadim desem Cahil demessin InsaAllah :)

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Kitaplarını da okudum. Kitapların filmleri de yapıldı. Onları da izledim.
Jules Verne bilim kurgunun babası olarak biliniyor. Denizaltı icat edilmeden yıllar öncesinde yazdığı deniz altında yirmi bin fersah kitabıyla resmen geleceği öngörmüş. Tabi sadece bununla sınırlı değil.

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Kaç kitap okuyunca alim oluyor ki insan?
Bence cahilliği bilgiyle ölçemeyiz. Bizim bilgimiz de kimine göre az, kimine göre fazladır. Asıl cahillik öğrenmeye kendimi kapatmaktır. Bir şeyi olduğu gibi kabul etmek ve araştırmamaktır. Körü körüne inanmak tabiri var ya belki biraz onu da katabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...