• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

FOX TV'de büyük skandal! RTÜK harekete geçti

sermo21

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
120
FOX TV'de Maske Kimsin Sen adlı programda pagan ve satanist ritüeller show adı altında açık açık işlendi. 7'den 70'e her yaşta izleyici grubunun televizyon başında olduğu saatte yayınlanan programa tepkiler çığ gibi büyüdü. Sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntülerle ilgili RTÜK harekete geçti.

SOSYAL MEDYAYI AYAĞA KALDIRDI, ŞİKAYET YAĞDI

Pagan tanrılarının maskesini andıran maskelerle sahnede çeşitli ritüeller yapılan program sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Birçok vatandaş RTÜK hesaplarını etiketleyerek programı şikayet etti.

TEPKİLERİN ARDINDAN RTÜK HAREKETE GEÇTİ

Program hakkında Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, inceleme başlatılacağını açıkladı.

Sosyal medyadan 'RTÜK işlem başlatacak mı?' sorusuna Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu cevap verdi.

Uslu açıklamasında, ''Evet, ilgili program özellikle çocukların korunması özelinde ilgili kanalın denetiminden sorumlu uzman arkadaşlarımız tarafından titizlikle yarın incelemeye alınacaktır." ifadelerini kullandı.

Kaynak : Haber 7

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
"Maske Kimsin Sen" adlı ucube programın'da ,bir çakallık olduğunu sezmiştim çünkü bana "İTİCİ" gelmişti.....!

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
İzler miyim bu programı izlemem, öncesinde kayıt alınmış bir insanın o maskeyle şarkı söyleyemeyeceği kesin. Yine de çok emek verilmiş programa. Gelelim RTÜK konusuna söyleyecek çok bir şey yok. RTÜK ün hangi hareketi mantıklı mafia dizileri mi, milletin birbirini alıp sattığı evlendirme programları mı, yoksa sürekli kafa kesilen diriliş gibi dizileri mi? RTÜK ceza dağıtırken bunlara bir şey demiyor.

• Beğen
Tepkiler: Nur

fyself

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
3,370
Satanistler maskemi takıyorlarmış.
Farklı bir sebep sunulsa anlarım ama bu işide her zamanki gibi mağdur edebiyatına çevirdiler. Bir türlü mutlu edemiyoruz bazı kesimi.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,890
Hmm benimde takılan maskeler vs vs hoşuma gitmedi, satanist olarak genellemesek bile genelde hangi tarz filmlerde bu çeşit figürlü maskeler kullanıldığını hepimiz biliyoruz, şimdi kimse safa yatmasın ama isteyen izler istemeyen bakmaz, şahsi fikrim ben izlemem itici geldi

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,890
Al işte nerden nereye getiriyorsunuz konuyu, neyse...

• Beğen
Tepkiler: Nur

fyself

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
3,370
Haber zaten konuya en son düşünülecek yerden girmiş bir yere getirdiğim yok aslında. Benim aklına ilk cadılar bayramı geldi yada çinlilerin dragon bayramı. Kendi kültürümüz mutlaka var ama dünyayada kapalı değiliz duyuyoruz görüyoruz bu tarz bayramları. Farklı bir sebep sunulsa dememdeki sebepte bu zaten en uç noktadan yakalayıp olayın haber niteliği taşıması bir yerlere getirdi zaten konuyu. İzahı olmayan şeylerin mizahı olur.

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
RTÜK hadi programı inceleme altına almış. sosyal medyada inceleme altında olursa artık özgürce düşüncelerinizi ifade edersiniz ??

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Dün twitter'da tt olmuş bende bu ne diyordum sonra gece geç vakit denk geldim biraz izledim ama pek hoşuma gitmedi nedense.