• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Fox Umutsuz Ev Kadınları'nı Böyle Karşıladı

Konular
2,686
MFC Puanı
180
fox-umutsuz-ev-kadinlari-ni-boyle-karsiladi-4399233_300.jpg

Kanal D'den ayrılarak FOX'a transfer olan Umutsuz Ev Kadınları dizisi için yeni kanalı ilginç bir tanıtım fragmanı hazırladı.

Kanal D'de sürekli yayın değişen ve geç saatte ekrana gelen Umutsuz Ev Kadınları, FOX'ta adeta kraliçeler gibi karşılandı. Dizinin başrol oyuncularının oldukça şık kıyafetler içinde görüldüğü tanıtım fragmanında, Umutsuz Ev Kadınları beyaz bir limuzinle evlerinden alınarak yeni kanalları FOX'a götürülüyor. FOX'un Zeytinburnu sahilindeki binasına limuzinle gelen başrol oyuncuları burada da kırmızı halı ve törenle karşılanıyor.

Başrollerini Songül Öden, Ceyda Düvenci, Bennu Yıldırımlar, Evrim Solmaz ve Özge Özder'in paylaştığı Umutsuz Ev Kadınları, FOX'ta 16 Mart Cumartesi akşamı yayınlanmaya başlayacak.

mayahanım

MFC Üyesi
Konular
43
MFC Puanı
80
bu diziyi bilmem ama yalan dünyayı bir o güne,bir bugüne alıp sinir ediyorlar beni,zaten takip edemiyorum...gün değişince de iyice sinir oluyorum

Konular
2,686
MFC Puanı
180
Tv Kültürüm Yok Dencek Kadar Az Ama Bu Diziyi Seviyorum :)

Konular
20
MFC Puanı
1,730
Diziler reyting kaybettikçe, önce saatlerini sonra günlerini değiştiriyorlar.

En sonunda da kaldırıyorlar zaten.

Fox 'Umutsuz Ev Kadınları' dizisiyle bence biraz daha reyting toplayacak

Teşekkürler Barbie

mayahanım

MFC Üyesi
Konular
43
MFC Puanı
80
pek zamanın yok tv izlemek için,yalan dünyayı seviyorum o da izleyebilirsem.