• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Fulya Zenginer, Fulya Zenginer'den sevglisine öpüçük yağmuru, Fulya Zenginer kimdir?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Fulya Zenginer, Fulya Zenginer'den sevglisine öpüçük yağmuru, Fulya Zenginer kimdir?

5c616838c03c0e51e49b8ea9.jpg

Oyunculuğa ara verdikten sonra sevgilisiyle kendi giyim markasını kuran Fulya Zenginer, düğün öncesi soluğu Marmaris'te aldı. Güneşin ve tatilin tadını çıkaran çift, denizde sarmaş dolaş görüntülendi.

DENİZDE AŞKA GELDİLER
6 ay önce sevgilisinden evlilik teklifi alan Fulya Zenginer, Eylül ayının sonunda da dünya evine girmeye hazırlanıyor. İş ve evlilik hazırlıklarını birlikte yürüten çift, önceki gün girdikleri denizde birbirini öpücüklere boğdu.

oyuncu-fulya-zenginer-denizde-sevgilisini-12386311_5585_m.jpg

"OYUNCULUĞU BIRAKMADIM"
Instagram hesabından takipçilerinden gelen sorularını yanıtlayan Fulya Zenginer 'Oyunculuğu neden bıraktın' sorusuna "Bırakmadım. Ara vermem, tazelenmem gerekliydi öyle yaptım. Kendimi hazır hissettiğimde, işte bu dediğim bir şey olursa yer alabilirim ama önce markamı büyütmeliyim."

oyuncu-fulya-zenginer-denizde-sevgilisini-12386311_4101_m.jpg

Fulya Zenginer, 21 Temmuz 1989 tarihinde dünyaya geldi.

İlk ve orta okulu Zeytinburnu Nuri Paşa İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Lise eğitimini Bakırköy Lisesi'nde tamamladı. Haliç Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nde okudu.

İlk rolünü Star TV'nin 2006 yapımı İki Aile dizisinde oynadı. Kanal D'de Küçük Kadınlar dizisinde Yeliz'i canlandırdı. Daha sonra Tövbeler Tövbesi'nde Fidan'ı canlandırdı.

Cine5'te yayımlanan Dizi Magazin'de konuk sunuculuk yaptı. Ayrıca 2009 yılında bir içeçek ve GSM firmasının reklamında oynadı. Benim İçin Üzülme dizisinde Buke karakterini canlandırdı.

Alıntıdır.