• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Gamescom 2023 tarihi açıklandı

Üyelik Tarihi
28 Şub 2020
Konular
2,107
Mesajlar
26,098
MFC Puanı
301,150
Gamescom şu anda Almanya'nın Köln şehrinde devam ediyor. Gelecek yılın ONL'si (Açılış Gecesi) de dahil olmak üzere gelecek yılki etkinliğin tarihleri belli oldu.
Hogwarts Legacy, New Tales from the Borderlands, Atlas Fallen, Where
Winds Meet ve çok daha fazlası gibi önceden onaylanmış ve yeni açıklanan oyunlarla birlikte birkaç harika fragman gösterilerek etkinliği bomba gibi başlattı. Gamescom, 28 Ağustos'a kadar Almanya'nın Köln kentinde gerçekleştirileceğinden önümüzdeki birkaç gün içerisinde oyunlar hakkında daha fazla bilgi alacağız. Ayrıca Gamescom 2023 tarihi de belli olmuş durumda.

Gamescom 22 Ağustos 2023'te başlayacak​

Gamescom Açılış Gecesi'nin 22 Ağustos'ta olacağı doğrulanmış görünüyor. Bu tarih Gamescom 2022'den yalnızca bir gün ileri. Bu duyuru Gamescom etkinliği sırasında yayınlandı. Sunucu ve etkinliğe ev sahipliği yapan Geoff Keighleyde yakın bir zamanda kişisel Twitter hesabında bunu paylaştı. Gamescom2023'e hala bir yıl zaman var ve bu zaman zarfında gerçekleşecek çok sayıda oyun etkinliği var. Söylentilere göre PlayStation Showcase, Disney ve Marvel Games Showcase, UbisoftForward ve muhtemel bir bağımsız Assassin's Creedetkinliği Eylül ayında gerçekleşecek.
Screenshot_20220826-111915_1.jpg
Ayrıca Keighley, yakın zamanda Los Angeles'ta gerçekleşecek olan The Game Awards tarihini 8 Aralık olarak doğruladı. Yeni fragmanlar ve prömiyer gösterimleri gibi oyun tutkunlarının bir Keighley etkinliğinden beklediği her şey bu etkinlikte yer alacak. Tabii bu etkinlik bittiğinde de Gamescom 2022 Açılış Gecesi ile karşılaştıranlar da olacaktır. Belki de The Game Awards'taDragon Age: Dreadwolf gibi merakla beklenen bazı oyunlar da olacak. Ancak belirtmemiz gerekiyor ki etkinlikle ilgili henüz pek bir şey bilinmiyor.
Oyun tutkunları, The Game Awards'a yaklaşan haftalarda adayların açıklanmasını bekleyebilir. God of War Ragnarok'un GOTY Ödülü'nü Elden Ring'inelinden alıp alamayacağını görmek şüphesiz ki heyecan verici olacak . Her halükârda oyun tutkunlarının Gamescom 2023 etkinliğine kadar takip edebileceği çok sayıda etkinlik mevcut.

Gamescom 2022 , 28 Ağustos'a kadar sürecek.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Hasan İskan

Şanlıurfa
Emektar Üye
Üyelik Tarihi
17 Ağu 2022
Konular
348
Mesajlar
2,017
MFC Puanı
26,020
Paylaşımın için teşekkürler. Elinize ve emeğinize sağlık.
 
Üst