• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Gamma Panel v1.0.0.20

TRWE_2012

Süper Moderatör
Üyelik Tarihi
2 Haz 2020
Konular
3,072
Mesajlar
5,819
MFC Puanı
20,180
Gamma Panel, ekranınızın parlaklığını ayarlamanıza, gama ayarlarını değiştirmenize ve ekranınızın kontrastını gerçek zamanlı olarak değiştirmenize izin veren bir uygulamadır.

Ekranınızın parlaklık ve gama ayarlarını değiştirmek bazen zor olabilir. Bunu gerçekleştirmek için çok sayıda düğmeye basmanız ve ekranınızın dahili ayarlarına erişmeniz gerektiğinden sıkıcı olabilen monitör ayarlarınıza erişmeniz gerekir.

Gamma Panel ile bu işlem kolay ve sorunsuz hale getirilir. Ekranınızın parlaklığını değiştirebilir, gama ayarlarını değiştirebilir ve ekranın performansını daha çekici ve görsel olarak hoş hale getirebilecek doğru ekran kontrastını seçebilirsiniz.

Ekranınızın Ayarlarını Değiştirin
Bu program ile ekranınızın ayarlarını değiştirmek inanılmaz derecede kolaydır. Parlaklığı değiştirmek için kaydırıcıyı kullanarak ekranınızın doğru parlaklığını seçebilirsiniz. Çok daha uzun sürebilen ekran ayarlarını kullanmaya kıyasla yalnızca birkaç tıklamayla yapılır.

Ayrıca, ekranınızın gama ayarlarını değiştirebileceksiniz. Kırmızı, yeşil ve mavi dahil olmak üzere ekran renginin her kanalına erişmenizi sağlayarak yapılır.

Ayarlardan memnun kaldığınızda, bunları kaydedebilir ve gelecekte kullanabileceğiniz bir hazır ayar oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu ayarlar için kısayol tuşları atayarak bunları anında dağıtabilirsiniz.

Kullanımı ve İndirmesi Kolay

Uygulama çok hafiftir. Kullanmadığınızda, sorunsuz bir şekilde sistem tepsisine gizlenecektir. Bu şekilde, bilgisayarınızda çok fazla kaynak kaplamaz. Uygulamayı kullanmadığınızda yalnızca kısayol tuşu programı olarak işlev görür.

Bir programın içindeyken veya oyun oynarken program harika oluyor ve ekranınızın ayarlarını değiştirmek için programdan çıkmak istemiyorsunuz.

Ekran Görüntüsü : (TRWE_2012)

zkyqjXe.jpg


İndirme (Resmi Web Sitesi kapanmış) :

HTML:
https://www.filecroco.com/download-gamma-panel/
 

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
22 May 2019
Konular
2,794
Mesajlar
8,972
MFC Puanı
55,350
Güzel bir uygulamadır
 
Üst