• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Gel desemde qelme artık ..

diShy

Onursal Üye
Üyelik Tarihi
27 Kas 2009
Konular
32,527
Mesajlar
50,861
MFC Puanı
2,550
Sana yaldizli bir yaziyla veda edip, ayrilik alis verisi yapmadan, gölgemi teninden yavasça çekip, seni derin uykularin kraliçesiyken uyandirmadan ses tellerimi koparip gidiyorum. Zor olani, imkânsiz zannettigimi bu kez ben yapiyorum. Bana ilk sigarayi içmememe neden oldugun yerde anilarimi sana birakip gözyaslarima aldirmadan gidiyorum. Nerdesin, ne yapiyorsun, iyimisin, degimlisin sorularini hafizamdaki Türkçemden siliyorum. Sende benim gibi sil adimi. Beni artik düsünme. Çünkü ben düsünmek istemiyorum.

Aldirislarima aldirmadan, yakarislarima yakinmadan yasiyor olman bu bedeni her seferinde perçinleyip mevsimsiz göçlere zorladi. Ruhunun benden uzaklasmasina,bana sarilacak bir beden bile birakmamana tanik olmadan gitmem lazim.

Ne Içimdeki sevginin agir çekimde tekrari nede baska bir yerde açilmis bir subesi yoktu .Beni doyumsuzca tüketmenin bedelini bitmisligimle ödemeden, ölmeden senden kurtulmayi ümid ederek gidiyorum.

Hayatinda bir kez olsun bana bir iylik yap ve seni unutmam için bana yardim et. Bundan sonra gizli numaradan açilan hiçbir telefona, attigim pismanlik dolu mesajlara, kapina isimsiz birakilan hiçbir mektuba cevap verme. Sarkimizi, resimlerimizi, adimi sildigin gibi sil defterinden.

Gel desemde artik gelme...Biliyorum bu gidisin dönüsü olucak.Yoklugun beni bir duman gibi savurup yollarina dökecek.Seni bir kez olsun görmek için çildirircasina kendimi parçalara ayirip önüne aticam. Bu yüzden geceleri Odanin perdesini iyice kapat ve disari bakma.Sabahlari ayni otobüs duragindan okuluna gitme. Saçlarinin sariligini siyahlarla kapatip sana aldigim montuda artik giyme.

Seni unutmam için bana dua et ve ne olur karsima çikma..
 
Üst