Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Genç Gösterecek Makyaj Tavsiyeleri

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,136
  • MFC Puanı
    10,264
  • MFC Seviyesi

Genç Gösterecek Makyaj Tavsiyeleri

Doğru makyaj gerçekten mucizeler yaratan bir şey ve makyaj sayesinde sadece güzel değil aynı zamanda genç görünmek de mümkün. Bunun için yapmanız gereken şeyler ise oldukça basit. İşte genç görünmenizi sağlayacak makyaj tavsiyeleri.

Göz Kalemine Dikkat

Göz kalemi tercih ederken oldukça dikkatli olmalısınız. Eğer göz altlarında ve göz çevresinde kırışıklıklar bulunuyorsa dikkat çekici ve canlı renkleri alt kirpiklere uygulamayın. Canlı renkler dikkati buraya çekecektir.

Fondöten Tercihi

Artık son dönemde çıkmaya başlamış bütün fondötenlerde lifting özelliği görür olduk. Bu özelliğe sahip fondötenler yüzü sıkılaştırıyor ve sarkık görünümün önüne geçiyor.

Allığa Önem Verin

Aynanın önünde gülümsediğinizde yanaklarınızın öne çıkan kısımları allık sürmek için doğru kısımlardır. Pembe ve kayısı tonlarda kullanacağınız allıklar sizi daha genç ve dinamik gösterir.

Açık Renkler Tercih Edin

Özellikle far kullanırken tercihlerinizi açık renklerden yana kullanın. Canlı renklerden ise mutlaka uzak durun. Vanilya ya da sütlü kahve renkleri birincil seçenek olabilir.

Kaşlar Her Daim Önplanda

Genç görünmek için mutlaka dikkati kaşlarınıza çekmelisiniz. Bunun için de kaş kalemi biçilmiş kaftandır. Kaşlarınızdan üzerinden kalemle geçin ve daha sonra ucu pamuklu çubuklarla fazla boyayı alın.
 
Üst Alt