• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Gitme Sevgilim..

Raw

Konular
51
MFC Puanı
20
resim.jpg

baslik.jpg

objeyildizlr.jpg
objeyildizlr.jpg

aracubukbuyuk.jpg

objeyildizlr.jpg

[FONT=Geneva, Arial, Verdana, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Beni bu sevdanın ortasında, deli yağmurların altında bir başıma bırakıp gittiğin zamanlar seni hiç durdurmadım... Yoluna çıkıp hiç, gitme, demedim sana... Beni bırakma, diye yalvarmadım... Her gidişinin ardından sessizliğe gömülüp, seni sonsuza kadar kaybettiğimi düşündüm hep... Bir gün geri gelebileceğine hiç inanmadım...Bu yüzden mucizeydi her dönüşün ve bu yüzden her defasında sana daha sıkı sarıldım...
Yıllar geçti aramızdan... Ayrılıklarla sırılsıklam, kavuşmalarla yıldızlı...Şimdi yanımdasın... Ama biliyorum, gideceksin yine... Rüzgar adını çağırıyor... Bu şehrin üzerini yine kara bulutlar sarıyor... Biliyorum, yine deli yağmurlar yağacak üzerime... Yine gizlenecek martılar saçakların altına... Yıldızlar kaybolacak... Biliyorum gideceksin ve ben yine kaybedeceğim yolumu..
[/SIZE][/FONT][FONT=Geneva, Arial, Verdana, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1].[/SIZE][/FONT][FONT=Geneva, Arial, Verdana, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]
[/SIZE][/FONT][FONT=Geneva, Arial, Verdana, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]
aracubukkucuk.jpg

objeyildizlr.jpg

Biliyorum, deniz kenarında martıların peşinde koşan çoçukluğumu düştüğü yerden kimse kaldırmayacak... Gözyaşlarımı silmeyecek o sevgi dolu, kutsal yüreğin... Biliyorum, gölgen bir İstanbul sokağının arnavut kaldırımı üzerinde ansızın gölgemi okşamayacak... Biliyorum, gideceksin... Ama bu kez sana sevdalı güvercinin yaralı yüreği bu gidişi kaldıramayacak...

aracubukkucuk.jpg

objeyildizlr.jpg

Belki de bu yüzden hiç yapmadığım bir şeyi yapıyor ve soluk soluğa geçen o yıllar boyunca hiç fark etmediğin bir sırrı ilk kez yüreğine fısıldıyorum:
Ben sana çocukluğumdan vurgunum...
Artık gitme sevgilim...

[/SIZE][/FONT]​
altresim.jpg

[FONT=Geneva, Arial, Verdana, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]

aracubukbuyuk.jpg
[/SIZE][/FONT]