• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Görümcem eşime sürekli beni kötülüyor ne yapmalıyım?

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Görümcem eşime sürekli beni kötülüyor ne yapmalıyım?

Konular
14
MFC Puanı
170
en güzeli evlenmemek sorunla hayatmı yasanır gorumce nedir ya adı saçma uzak dur zehirle bişi yap

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
Gorumcem yok Aslinda Olsun isterdim. Fakat beni kotulerken esimi verdigi tepkide cok onemli. doldurusa geliyosa zaten o adamdan Hayir gelmez. bende gorumceye Papuc birakmam haha

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
en güzeli evlenmemek sorunla hayatmı yasanır gorumce nedir ya adı saçma uzak dur zehirle bişi yap

sende gorumceyi zehirledin, Kaynanayo ilacla uyuttun masaAllah Hayirli bi damat olucaksin :D soyle dusun evlendigindee Annen Kaynana varsa kizkardesin Oda Gorumce olacak :D

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
görümceni öldür.ölünce kötüleyemez :d

Konular
14
MFC Puanı
170

sende gorumceyi zehirledin, Kaynanayo ilacla uyuttun masaAllah Hayirli bi damat olucaksin :D soyle dusun evlendigindee Annen Kaynana varsa kizkardesin Oda Gorumce olacak :D

ben zaten hayırlıyım evliya gibi adamım da :D gorumcem olmaz zannımca:D annem var kızkardeslerim var valla hak ederlerse onlar içinde gecerli kimsenin hayatına üzüntü olarak yansımayacaksın kim olursa olsun:D

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
ben zaten hayırlıyım evliya gibi adamım da :D gorumcem olmaz zannımca:D annem var kızkardeslerim var valla hak ederlerse onlar içinde gecerli kimsenin hayatına üzüntü olarak yansımayacaksın kim olursa olsun:D
senin gorumcen olmaz zaten bu baya imkansiz bisi :D

Konular
15
MFC Puanı
4,170
İyi bir insan ol sende
Hal ve hareketlerine dikkat et
Vatana millete hayırlı bir insan olmaya çalış
Görümcene kötülemesi için malzeme verme

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
enişte demesinler tükanı üstlerine veriyim:D o derece uyuz oluyorum o soze:D sen baya ezildin bu enişte konusunda sanırım dernek kurarız ben sanmıyorum yaevlenir enişte olursam :D

senden Gorumce olmica Gibi benden de Eniste olmaz:D Genelde Oyledir. nasil anlatim eniste Olunca biraz elini cebine atacan disarda tatilde yemede icmede ..kayin ve baldizin enistelerini cok severler bu sayede :D

Konular
14
MFC Puanı
170

senden Gorumce olmica Gibi benden de Eniste olmaz:D Genelde Oyledir. nasil anlatim eniste Olunca biraz elini cebine atacan disarda tatilde yemede icmede ..kayin ve baldizin enistelerini cok severler bu sayede :D

sevmesinler :D hatun almısız o sevsin banane :D hmm senin uye renginden ben bayan olcağını dusunmedim pardon sende yengeydin dimi:D bi sn

hedayim olsun :D;)

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
sevmesinler :D hatun almısız o sevsin banane :D hmm senin uye renginden ben bayan olcağını dusunmedim pardon sende yengeydin dimi:D bi sn

hedayim olsun :D;)

evet ben Yengeyim, gorumcemde yok oh :D 5 Tane Kaynim var hepsinin ve eslerinin yengesiyim haha. ondan boyle ben olumlu ve rahatim her konuya :D