• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Göz sağlığı

ekin27

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
10
Merhabalar göz kuruluğu problemi yaşıyorum. Suni gözyaşı dışında iyi gelen gözümü rahatlatıcak herhangi başka birşey var mı bildiğiniz

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Merhaba.. ben 2016 yılında konjonktivit olmuştum.. çok uzun süre restasis kullandım.. göz kuruluğu için çok başarılı bi ilaç..
Ancak kulaktan dolma alacağınız bilgilerden ziyade, iyi bi göz hekiminşn vereceği ilaçları kullanmanızın daha sağlıklı olucağı kanaatindeyim:)

ekin27

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
10
Merhaba.. ben 2016 yılında konjonktivit olmuştum.. çok uzun süre restasis kullandım.. göz kuruluğu için çok başarılı bi ilaç..
Ancak kulaktan dolma alacağınız bilgilerden ziyade, iyi bi göz hekiminşn vereceği ilaçları kullanmanızın daha sağlıklı olucağı kanaatindeyim:)
cevabınız icin çok teşekkür ederim :) restasis ileri derece göz kuruluğu icin veriliyor bildigim kadariyla. ben suan suni gözen hadi kullanıyorum ama nemli bir yerde yasarken havası kuru olan yere tasindigimdan inanılmaz gözümde yanma ve batma basladi. Su pandamı surecinde de doktora gitmeye cesaret edemedim :/