• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Gonca Vuslateri, Gonca Vuslateri süpriz aşkı kim, Gonca Vuslateri kimdir?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Gonca Vuslateri, Gonca Vuslateri süpriz aşkı kim, Gonca Vuslateri kimdir?

Vuslateri’nin bulduğu her fırsatta Bodrum’a giderek sevgilisiyle görüştüğü konuşulurken, Altun’un sosyal medyadaki bir paylaşımı aşka kanıt olarak gösterildi.​

2AİLEMİZE HOŞ GELDİN

AİLEMİZE HOŞ GELDİN​

Eliyle kalp işareti yaptığı bir fotoğrafını “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken” notuyla Instagram’a ekleyen Hakan Altun’un, bu mesajla Vuslateri’yi kastettiği iddia edildi. Altun’un arkadaşı Ayhan Yumru’nun Gonca Vuslateri’yle fotoğrafını “Ailemize hoş geldin” notuyla paylaşması da dedikoduları güçlendirdi.​

3Da Vinci’nin Şifresi gibi aşk

Da Vinci’nin Şifresi gibi aşk​

Çok konuşulan iddiayı Savaş Özbey yazdı:Gonca Vuslateri ile Hakan Altun’un aşk yaşadığı iddiasıyla ortalık çalkalanıyor.
Nereden mi biliyoruz? Orası biraz gizemli. Da Vinci’nin Şifresi gibi takip edeceksiniz.
Şimdi Hakan Altun sahnedeyken elini göğsüne götürüp kalp yaptı ya... Bu pozu sosyal medyada paylaşınca altına ne yazdı?​

4

VUSLAT'I BEKLERKEN​

“Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken.” Ne var bu cümlenin içinde? Hem “vuslat” hem “eri”. Ama bununla bitse iyi: Ardından Gonca Vuslateri bir paylaşım yapıyor; burada da karşımıza yine o elle yapılan kalp işareti çıkıyor.Soru şu: Ortasından Gonca’yı gösteren kalp işaretini yapan o kırmızı eldivenli el Hakan Altun’a mı ait?​

5

Peki Gonca ne yazıyor dersiniz?
“Birini sevmek. Gördüğün ilk kalp resminin içine girip onu hayal etmek. Öpmek o hayali. Şükre rast getirmek küçücük kalbi. Kollayarak sev beni. Susarak, dökerek sev. Aklıma takılsın kazağın. Bana eksil. Bana ağ’la kendini. Böyle böyle yazılsın kaderimiz. Turam sensin.”
Bilim insanları gece gündüz bu sembollerin tam olarak hangi manaya geldiğini çözmeye çalışıyor. Eğer hiyerogliflerden Gonca’nın Hakan’a sevgisini sunduğu ortaya çıkarsa, bilinen tarih yeniden yazılacak.
Şimdiye kadar Hakan Altun’un Ajda Pekkan’la aşk yaşadığı yazılıp çiziliyordu, Ajda’nın asla Mısır kraliçesi olmadığı ortaya çıkacak.
Herkesi niye yoruyorlar, ne lüzum var, o ayrı mesele.​

6ÇOK MUTLUYUZ

"ÇOK MUTLUYUZ"​

'Söylemezsem Olmaz'a açıklamalarda bulunan Vuslateri, hakkında çıkan aşk iddialarını doğruladı. Hakan Altun ile aşk yaşadığını itiraf eden oyuncu, "Urla'da film çekimindeyim. Çok mutluyum, mutluyuz" açıklamasını yaptı.​

ALINTIDIR.