• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Google Play'dan Uygulama İndir Para Kazan !

joomla0099

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Kayıt Linki: AppReklam.Net Mobil Uygulaması
reklamapp.png

Herkese Merhabalar.
Bugün sizlere AppReklam sisteminden bahsedeceğim.AppReklam sistemi size verilen uygulamaları indirip yorum yapınca 5 yıldız ve + 1 vererek ücret aldığınız bir sistemdir.

Kayıt Olurken Sızden Google Play ID Istıyecek
Google İD Öğrenmek İçin Tıkla. Adresine tıkladığınızda Google sizi aşağıdaki gibi bir adrese yönlendirecektir.

https://play.google.com/store/people...(0****746026282) Google id'niz linkte bulunan details?id= kısmından sonra gelen rakam dizisidir. Kayıt olurken Google id alanına sadece rakamlardan oluşan kısmı kopyalamalısınız.

Öncelikle siteye giriş yapıyoruz ve Uygulamalar kısmına geliyoruz ben daha önce birkaç uygulamayı indirmiştim şimdi görevde bize eniyi7 uygulamasını indirmemizi yükleyip 5 yıldız verip yorum yapmamızı ve google + 1 istiyor oldukça kolay bir işlem.

appreklamilk.png

Uygulamanın Ustune tıklayarak Androıd Sıstemlı Telefonumuza Indırıyoruz Ister Telefondan Sıteye Girip indirebilirsiniz Ister Web Sıtesı Uzerınden Telefona Indırebılırsınız

Yapmanız Gereken Sadece Google Play Storeden Uygulamaya 5 Yıldız Verıp Yorum Yapmaktır ve uygulamanin google play sayfasindan + 1 vermektir

Yorumu yazdık şimdi tekrardan uygulamalar kısmına gidip Eniyi7 Uygulamasının karşısındaki butona tıklayarak yorumu yapıp yapmadığımızı kontrol ettirmek.(Yorum yaptıktan 5-10 dakika sonra tıklayın bazen gecikme yaşanabiliyor)

appreklam4.png

Yorumu yaptıysanız tıkladıktan sonra yukarıdakiler gibi tik İşareti gelecektir.

appreklamson.png

Uygulama indirme dışında Hergün giriş yaparak giriş ücretinizi alabilirsiniz.(Giriş ücreti rastgele verilmektedir.)

Ödemenizi 10 TL olduğu zaman paypal aracılığı ile otomatik olarak her PAZARTESİ gönderilmektedir. Sorun Olursa Bana nepsotak@gmail.com adresinden ulasabılırsınız. Herkese bol kazançlar.

Örnek Ödeme Kanıtı :

wam6oy.jpg