• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Grup üyesi olmak mı, grup lideri olmak mı daha güzel?

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Grup üyesi olmak mı, grup lideri olmak mı daha güzel?

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Grup lideri olmak benim sinirlerime iyi gelmiyor pek. İnsanların mırın kırınlarına son anda caymalarına falan pek tahammül edemiyorum.
Grup üyesi olmak daha rahat. Bir de uyumlu bir insanım. Sorumluluk yok bir şey yok oh mis.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Grup lideri olmak benim sinirlerime iyi gelmiyor pek. İnsanların mırın kırınlarına son anda caymalarına falan pek tahammül edemiyorum.
Grup üyesi olmak daha rahat. Bir de uyumlu bir insanım. Sorumluluk yok bir şey yok oh mis.

oo temiz :)

Aslında Grup üyesi olmak daha iyi en azından sana düşeni yapar işin içinden çıkarsın :)

Ama ben hep liderlik yapıyorum ve kocaman bir ekibim var :) Ama tüm ekip ile karar vermek en iyisi :)

Ama Grup lideri olmak en iyisi :)

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
grup lideri

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
İkisininde avantaj ve dezavantajları var...

Her halukarda ister üye ister lider olun öncelikle biliniz ki siz bir şekilde bu taşın altına elinizi koydunuz... Gerisi artık yükün ne kadarını taşıyacağınız ya da hangi pozisyonda yer alacağınızla alakalı...

Gerçek bir organizosyonda yük sanıldığı gibi gurup liderinin üstünde değil, aksine gurubun üyeleri üzerinde daha fazla yük vardır... Gurup lideri sorumluluk alanlarını belirleyip, hatta takibinide yapacakları belirleyip geride verileri inceler... Oysa yükün esası sahada işi yapan, işi yürüten, yükü omuzlayan, koşuşturan üyelerin üzerindedir.

Ben iki pozisyondan öte organizasyonu düzenleyen ve istatiksel verilerle değil ektiği ekinden verim almayı amaçlayan kurucu olmayı isterim :)
Bu pozisyon sanki daha hoş duruyor... :)

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Önce grup üyesi olacaksın grubun nabzını ölçeceksin, sonra grup lideri olup işini en güzel şekilde ifa edeceksin.

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Liderliği tercih ediyorum .)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Ya ne fark eder,hepimiz o gruba mensubuz: ))

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
İkiside olmayi istemem

Kerem

MFC Üyesi
Konular
27
MFC Puanı
3,780
Tek takılmak, gruba karşıyım.

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
172
MFC Puanı
41,740
liderlik çobanlık gibi.. yükü ağır, stresi büyük.. o yüzden ben gizli liderliği seviyorum.. öyle bir hale geliyorsun ki yönlendirmelerin ile herşeyi sen yönetiyor lakin sıradan bir grup elemanı gibi görünüyorsun.. çok zevkli :)

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,360
Grup lideri net ya :D
Üyesi olmak da güzeldir falan da ben liderliği seviyorum :D