Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

GTA 6 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

AlpereN

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    16 Eki 2012
  • Mesajlar
    265
  • MFC Puanı
    11
  • MFC Seviyesi

Her ne kadar, bundan birkaç gün öncesine kadar GTA 6’nın geleceği hakkında karanlık haberler gelse de ve oyunun 2018 yılından önce raflardaki yerini alamayacağı iddia edilse de; gerçek hiç de öyle değil. Hatta bazı siteler yeni oyunun iptal edildiği şeklinde gülünç ifadelerde bulundu. Gülünç diyoruz zira dünyanın, açık ara en karlı birkaç serisinden birinden bahsediyoruz.
Öncelikle Grand Theft Auto 5’nin genişleme paketi Bikers, yıl sonuna kadar satışa sunulacak. Rockstar Games’a yakın kaynakların iddialarına göre 2017 yılının ikinci çeyreğinde yeni Grand Theft Auto deneyimini yaşayacağız.Oyun geliştiricilerle ciddi ilişkiler içinde olan Game-Debate’in iddiası; GTA 6’nın tahmini sistem gereksinimlerinin ortaya çıktığı yönünde.
Yapımın asgari sistem gereksinimleri:
İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2GHz veya AMD FX-8350
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760, AMD Radeon R7 260X v3

Oyunu yüzde yüz keyifle oynamanız için gereken sistem gereksinimleri mütevazi olmaktan biraz uzak:
İşlemci: Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz, AMD FX-8370
RAM: 16 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 980 Ti 6GB (Bu nasıl bir sistem gereksinimi anlamak imkansız) veya Radeon R9 FURY X 4GB

Umarız GTA 6 satışa sunulduğunda, biraz daha alçak gönüllü olmayı başarır. Aynı şeyi ReCore ile yaşamıştık fakat daha sonra çok daha uygun bir sistemle karşılaştık. Darısı Grand Theft Auto’nun başına.​
 
Üst Alt