Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Günlüğüm..

Anduril

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    850
  • MFC Seviyesi

Bugün günüm kötü başlamadı, ama çoksa iyi değil.
Sabah biraz geç kaldım. Canım pek birşey istemiyor. Neyi nasıl yapıcam belirsizliğim hala devam ediyor.
Kendimi yalnız hissediyorum.
Mutsuz ve depresif bir modda değilim ama çok ta enerjim yok.
İnsanlar uzaktan benim harika bir hayat yaşadığımı sanıyolar ama öyle değil.
Kağıt üzerinde herşey, insanların hayallerinde olmasını istediği gibi duruyor.
Ama bu sadece kağıt üzerinde.
Yeşil alanda portatif sandalyeye oturup takılan insanları görünce bazen onları kıskandığımı düşünüyorum.
Kıskanılmaya değmeyecek kadar basit ve sıradan bir durumu neden kıskandığımı biliyorum ve buna karşı birşey yapamamam kendimi kötü hissettiriyor. Sadece bekliyorum..

Anduril

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    850
  • MFC Seviyesi

Sevemedim sinirli, kötü enerjili ve politik insanları..
arınmam lazım negatif enerji yayan herşeyden, herkesten..

Yarın akşam heykel atölyem var. Bu heykel Kursuna İyiki başlamışım gerçekten. bana çok iyi geliyor. son zamanlarda hayatımla ilgili aldığım en isabetli kararlardan biri bu kursa gitmek olmuş, aferim bana. güne güzel başlama motivasyonum oluyor.
Ama bu hafta geçen haftadan kalan heykelimi bitirip yenisine başlamam lazım artık. ancak bitirdikten sonra ne yapsam bilemedim, yarın akşama kadar karar vermem lazım ne yapacağıma.. yoksa tütsü koyma aparatı yapıcam ki onuda istemiyorum:(

Bu arada hala aradığım evi bulamadım..
Haftasonu Suadiye ve kalamış marinadaydım. Oralarda çok sevimli, marinaya, denize yakın güzel evler gördüm.. ama bu kadar süre avrupa yakasında ev baktıktan sonra şu anda anadolu yakasından mı alsam acaba diye düşünerek saçmalıyormuyum, onu da bilemedim..
İnsan alacağı evin hangi kıtada olacağına bile hala karar veremez mi ya? Cidden gıcık oluyorum kendime.. çekilecek biri değilim, çok net. Sevemiyorum bu saçma sapan özelliklerimi.. insanı kendinden soğutuyor..
Bu kararsızlığı aştığımda ki inşallah aşacağım, ümitliyim kendimden o zaman herşey daha güzel olacak..
İçime sinecek kadar güzel, ferah, sevimli olmak kaydıyla, Bir milyon liranında üst sınır olduğu bi ev bulacağım inşallah..Ne borç almak istiyorum, ne de kredi. borçla , krediyle ev almaktansa hiç almam daha iyi..
o borç bana hergün bana batar biliyorum..
Bilgisine, fikrine ve öngörüsüne güvendiğim biri karşıma çıkıp, hiç uğraşma bak sana şu evi buldum, hiç pişman olmayacağın, mutlu mesut yaşayacağın çok güzel sevimli bi ev buldum dese ve ona itimat ederek alsam, bu arama işlerini benim adıma halletse ne güzel olur. Ama hala hayal dünyasında yaşıyorsun, hala böyle hayaller kurmaktansa şu an alacağın evin hangi kıtada olacağını belirlesen senin için sanki daha mantıklı olacak biliyorsun dimi. Ama merak etme, herşey yoluna girecek hissediyorum, demedi deme...

Son düzenleme:

Anduril

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    850
  • MFC Seviyesi

Bugünüm düne nazaran daha erken başladı. 6:30 gibi huzursuz şekilde uyandım. Herhalde iç dünyam çok dingin değil şu aralar. Herhangi bir sebep yokken bile uykum kaçabiliyor artık. Ama kötü başlamadı günüm. Güzel bi kahvaltı yaptım sonra işe geldim. Yoğunluğum yok şu aralar, oyalanıyorum öyle..
uzun zamandan beri halletmek istediğim pasoport işini bugün sonunda hallettim. Buna sevindim. Hep aklında olan ama sürekli ertelediğin bir durumu çözmek insana iyi geliyor.
Bu akşam heykel kursum var, mutluyum. Ama hala ne yapacağıma karar veremedim. Ya spontan bi karar vericem yada mevcut heykellerden esinlenerek bişiler yapıcam, du bakalım..
Geçen hafta gömleğim kil içinde kaldığı için bu hafta yanıma bi tshirt alıyım demiştim, neyseki unutmadım, aldım yanıma bi t-shirt onu giyip gitcem..
öğlen yemeğini çok hafif geçirdim. 2 saat sonra kurt olurum kesin.. ya hayvan gibi yiyorum ya çok az. Hiç denge olayı yok.. bu özelliğimi de sevemedim..
Ya 0 ya 1 çalışıyorum..
hala ev bulamadım. Öyle arada bakıyorum yalandan yere ama kayda değer bi gelişme yok..
ama keyfim yerinde genel olarak ve bugün güzel bi gün olacak hissediyorum...

Anduril

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    850
  • MFC Seviyesi

Bugün günüm hiç güzel başlamadı.. sabah sabah agresif bir tartışma içine girdim gereksiz yere.. biraz gerginim..

Bitirmek istediğim heykelimi sonunda dün neyseki bitirebildim. Harika olmadı ama çok kötü de değil..

Bu sana son yazım olabilir. Üyeliğimi kapatıcam..

Genel olarak hiç tadım yok bu aralar.. İnsanlara kendimi ispat etmek istemiyorum.. Ne kendimi, ne durumumu ne de sahip olduğum hiçbirşeyi.. Algı yaratarak itibar gösterilmesinden, göz boyanmasından nefret ediyorum..Ancak kafaya da çok takmamaya çalışıyorum..
Biliyorum ki güzel günler göreceğiz, güneşli günler...

Nun

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    780
  • MFC Seviyesi

Güzel günler göreceğiz çocuklar,
güneşli günler
göre-
-ceğiz...
Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar,
ışıklı maviliklere
süre-
-ceğiz...
Açtık mıydı hele bir
son vitesi,
adedi devir.
Motorun sesi.
Uuuuuuuy! çocuklar kim bilir
ne harikûlâdedir
160 kilometre giderken öpüşmesi...

Hani şimdi bize
cumaları, pazarları çiçekli bahçeler vardır,
yalnız cumaları
yalnız pazarları..
Hani şimdi biz
bir peri masalı dinler gibi seyrederiz
ışıklı caddelerde mağazaları,
hani bunlar
77 katlı yekpare camdan mağazalardır.
Hani şimdi biz haykırırız
Cevap:
açılır kara kaplı kitap:
zindan..
Kayış kapar kolumuzu
kırılan kemik
kan.
Hani şimdi bizim soframıza
haftada bir et gelir.
Ve
çocuklarımız işten eve
sapsarı iskelet gelir..
Hani şimdi biz..
İnanın:
güzel günler göreceğiz çocuklar
güneşli günler
göre-
-ceğiz.
Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar,
ışıklı maviliklere
süre-
-ceğiz.....

Nazım hikmet.

Gününüz güzel geçsin sevgili @Anduril.:)

Üst Alt