• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

- Günün Fıkrası -

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Bizum Kari

Mahkemede hakim Temel e soruyor :
- Kiminle evlisin?
Temel yanitliyor;
- Bizum kariyla hakim bey...
Hakim sinirleniyor;
- E herhalde sen hiç erkekle evlenen duydun mu?
- Duydum tabii nasil duymadum?

- Kim?!?!?!
-Bizum kari...

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Tanısana

Biyoloji dersinden yapılacak sınav için sınıftaki herkez acayip çalışmış notlar fotokopiler havada uçuşmuş. Daha sonra sınavın yapılacağı gün gitmişler bir de bakmışlar ortada kağıt kalem yok sadece sıra sıra mikroskoplar.

Hocada başlarında bekliyorken demiş ki "Bu mikroskaplarda lamda bir böceğin bacağı var sınavınız bacağından böceği tanımak"
Tabi hemen itirazlar ama fayda etmemiş hoca dediği dedik. Öğrenciler mikroskopların başına geçmiş. Ama bir şey yapamıyorlar. En sonunda biri dayanamamış kapıyı çarpıp çıkmış.
Hoca arkasından seslenmiş "Kimsin ulan sen kapıyı çarpıp çıkıyorsun?"
Kapı hafifçe aralanmış ve bir bacak uzanmış

-"Tanısana hadi lan tanısana kim olduğumu"

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Akıl hastanesinde delinin biri başhekimden iki tane şişe ister.
Başhekim şişe yerinedeliye iki tokat atar. Deli kızgın bir şekilde odasına döner.
Ertesi gün deli başhekimin odasına gider. Girer girmez başhekime iki tokat atar.
Ne olduğundan habersiz başhekim:
"Deliye naptığını zannediyorsun" diye çıkışır. Deli de:
"Birşey yaptıgım yok efendimdün verdiğiniz şişeleri getirdim" der

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncıısı iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sıkılan Temel kendi görev kartını açmış :

"Maymunu iyi besle!"

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Biir!

Düğünümüz bittikten sonra karım kendi atına ben de kendi atıma bindik evimize doğru gidiyoruz.
Benim bindiğim atın ayağı takıldı ve sendeledi.
Karım eğildi ve benim atıma 'Bir' dedi.

Biraz daha ilerledik ve benim atımın ayağı tekrar takılıp tökezlediği zaman eşim tekrar eğilip atıma 'İki' dedi.
Az sonra atım tekrar aynı şekilde tökezleyince eşim atından indi at'a 'Üç' dedi ve çeyizinden tabancasını çıkartıp atımı alnından vurdu. Ben şok olmuştum ...
Eşime bir hışımla çıkıştım
- 'Yazık değil mi ata neden vurdun kadın manyak mısın sen? diye bağırdım ...
Karım arkasını döndü ve bana
- 'Biir... dedi.
Ve o günden sonra karımın bir dediğini iki etmedim!

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Temel ikametgah için muhtara gitmiş.

Muhtar sormuş:
- Doğum günün?
- 22 Kasım
- Hangi yıl?
- Her yıl...