• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güzel sözler söyledi adam

MatraC

MFC Üyesi
Konular
14
MFC Puanı
10
0f3b60ca6dc0b5103b9579d17ee0e8547d89adb3.jpg

Biliyordum onunda diğerlerinden farkının olmayacağını aslında zaman her kesi her şey gibi yapıyordu... Değişmeyen tek şeyse inançların arasında kalan duaların oluyordu. Tutulmuştu bir sabah vapur iskelesinde mavi gözlü bir leylaya, onu diğerlerinden ayıran bir şeyler olduğunu biliyordu ama yorgundu uzunca paltosundan çıkardığı sigarasını yakmak isterken göz ucuyla tekrar onu kesti ve göz göze geldikleri ilk an olmuştu, elleri titredi bir anda çakmağı ateşledi. Bir duman aldıktan sonra cesaretini toplayıp bir kez daha baktığında o efkarlı sigara içişini izleyen bir kadın olduğunu gördü. Adam şaşırmıştı nasıl olabilir ki derken inceden yanında ki adamın açtığı radyo da efkarlı müziğin eşliğine kafa sallayarak eşlik etmişti ince koridoru yürümeye karar verdiğinde şarkı diline tutulmuştu Sezen Aksu'ydu mırıl mırıl Belalım diyordu... Belalım belası olacağımı var dı ki ney kaybederim ki dedi uçurumları görebiliyordu intiharmıydı Aşk ... Soğuk havanın etkisiyle yaklaştığı Kadının yanına Gözlerinin mavisine tutulmuştu bile Sarı saçları şalının altında harika bir görünüm veriyordu ona ... Adam bakarken kadının gözlerine yılların hayali gözlerinin önünden geçiyordu...
'' Sezen Aksu '' nun o güzel şarkısı tekrar mırıldanıyordu ... Yanarım yanarım kavarur ateşim senide benide belalım... Hafif bir gülümseme almıştı Kadını biliyordu aslında sevilmeyecek de bir yanı yoktu esrarlı gülüşlerinin altında güvenemediği erkeklerin izleri yer aldığını anlatıyordu diyemeyeceği şeylerden birisiydi sana güvenebilirmiyim düşündü uzun uzun ah adam dedi ah canım yanar mı ? canına can olurken...

Hiç sigara içmemişti kadın o dakikaya kadar fazla sigaran var mı diye sordu sigaramı unutmuşumda dediğinde elleri dolaşmıştı adamın o heyecanla çıkardığı sigarayı ikram edemeden denize düşürdüğünde ise bütün hayalleri yıkılmıştı adeta elinde yanan sigarayı uzattı içermisin dedi adam benimle mi paylaşıyorsun dedi hayır dedi zaten sigara paketinin düşmesine neden oldum seni içeceğinden etmeyeyim dedi ısrar etti bu kadarı bana yeter zaten bırakmayı düşünüyorum dedi... Kadın hiç içmediği sigarayı aldığında eline koydu dudaklarına adamın gözlerine baktığında kömür karası olduğunu fark etti... Kara gözlü uzun saçlıydı uzun boylu dev bir adamdı derin bir nefes çekti ve öksürüğe boğulduğu anda kötü oldu bir anlık refleksle adama sarılmıştı adam narin bir eda ile tuttu onu su diyor du ama bırakıp gidemiyordu da su diye seslendi büfede ki gence ... kadın gözlerini açmış gözlerine bakıyordu bu an adam için kaçınılmaz bir andı adam uzun zamandır ilk defa böyle bir heyecan hissediyordu suyu alıp kadına uzattı ve içti helal olsun dedi adam benden yana ne varsa helal olsun teşekkür etti ilk defa içtiğini söyleyince şaşırdı adam neden diyemedi neden.. Hayatın anlamı bir sigaraya bedel olmuştu aslında Neden içtin diye sordu adam acına ortak olmak için dedi...
Mevzu derin dedi kendi kendine adam . otur şöyle dedi adam otur yüreğimin köşesine demek istemişti aslında ...

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Paylaşım için teşekkürler

MatraC

MFC Üyesi
Konular
14
MFC Puanı
10
Rica ederin kendi yazılarımdan...

MatraC

MFC Üyesi
Konular
14
MFC Puanı
10
Eyvallah teşekkür ederim

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Sevgilim.

Bir bakışın bir gülüşün le içimi ısıttın.
Soğuk kış aylarımın Ateşi güneşi oldun.
İstemiyorum,gelmesin ne bahar,ne yaz.
Korkuyorum!.,
Seni kaybedeceğim den
Korkuyorum!.,
Eskiye döneceğimden
Gitme!...
Ne olur yine beni soğuk gecelerime gömme
Bakışınla aydınlat
Gülüşünle tüm sıkıntıları unuttur.
hayatımın ışığı ol!

Sevgilim...