Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hadise’nin Mekânında Fiyatlar El Yakıyor

ArtemiS

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
Gelcen mi ?
  • Üyelik Tarihi
    5 Ağu 2014
  • Mesajlar
    5,246
  • MFC Puanı
    3,729
  • MFC Seviyesi

Hadise’nin Mekânında Fiyatlar El Yakıyor


Şarkıcı Hadise, şarkıcılıktan kazandığını çeşitli yatırım alanlarında değerlendiriyor. Bunlardan birisi de Bodrum'da açtığı beach... Ancak Hadise'nin beach'ine gitmek herkesin harcı değil... Çünkü mekânda bir hamburger 50, ayran lahmacun 60 liradan satılıyor.


Magazin dünyasının ünlü kadınları bir süredir açtıkları beach’lerle gündemde. Hande Yener geçtiğimiz senelerde popçu Berksan’la ortak bir beach club açmış, daha sonra bu ortaklığı bozmuştu. Yoluna ‘Çilek Beach’ ile yalnız devam Berksan’ın 100 metre ilerisinde Yener, kendi beach projesi ‘Sebastian’ı hayata geçirmişti.

HADİSE DE BEACH AÇTI

Yener’in ardından beach işine giren Hadise de Bodrum’un aynı bölgesinde ‘La Plaj’ adlı bir mekân açarak müzik dünyasında rekabet halinde olduğu Hande Yener ile bu alanda da bir rekabete girişti. Ne var ki Hadise, bu günlerde La Plaj adlı beach club’ünün pahalılığıyla gündemde.


Hadise’nin Yalıkavak’taki mekânı deyim yerindeyse el yakıyor. Mekânda bir hamburgerin 50 liradan, lahmacun ve ayranın da 60 liradan satıldığı öğrenildi. Hadise’nin mekânındaki fiyatlar geçtiğimiz yıllarda gündeme gelen Bodrum beach’lerinin pahalılığını tekrar gündeme getirdi. Öte yandan Hadise’nin plajının gelirlerinden mutsuz olduğu, zarar ettiği gerekçesiyle elden çıkarmayı düşündüğü iddia ediliyor. 
Üst Alt