• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Haftanın Polemiği: 3. Köprü - Yavuz Sultan Selim Köprüsü!

Konular
22
MFC Puanı
12,310
San'a ve yazdıklarına itafen yazılmış bişey değildi yazdıklarım .Evet Turkiye cumhuriyeti topraklarında Tek turk'ler yaşamıyor bi cok ülkeden bi cok insanlar mesken tuttu tutarda tutacakta ,) bu kötümü? elbette değil ;Şimdi buda konu içinde bi polemik olucak.

Bu yüzden konu'nun devamı için yaşasın Abdülhamit Han'lar ;)

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Bende konuyla ilgili yorum yaptım geçtim kitabı okumuş olsanız böyle yazmazsınız açıkcası pek inanmadım okuduğunuza. Ayrıca ben ekonomist değilim alanım Cnc makinaları ve 3d alanında autocad,solid w. dersen buyur bir mesaj kadar yakınım.

İhtişam kısımına gelince ise ilk mesajından ötürü yazdım, herkes yazıda farklı bir ders çıkartır ben demek ki o yazdıklarıma yakın çıkartmışım ki öyle yazmışım.

hocu ee bu sanalda allaha bile inanmadığını söyleyenler var senin bana inanıp inanmaman çok sorun değil.
daha benim yazdığım bi cümleyi bile anlamamışsın nickimi etiketlediğin şeye bak :d
bide sanal portallarda politik ağızla konuşmayı zaten sevmem konu politik zaten :d(bu sana diildi SiB illa belirteyim de anlamada sorun yaşamayalım birbirimizi )

Konular
24
MFC Puanı
7,690
hocu ee bu sanalda allaha bile inanmadığını söyleyenler var senin bana inanıp inanmaman çok sorun değil.
daha benim yazdığım bi cümleyi bile anlamamışsın nickimi etiketlediğin şeye bak :d

Gece gece güldürmeyin hocam beni. Sizde biliyorsunuz, bizde biliyoruz kandırmayalım bir birimizi öyleyse. .

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Yazıda belirtmek isterim ki konu köprü konusudur konuyu siyasete değindirmek istemesekte bir ucu illa ki değecektir.

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
Konu sizler sakinleşene kadar kilitlenmiştir.
Lütfen sakin.

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
Konu açılmıştır buyrun ...

Konular
19
MFC Puanı
320
Vatana millete hayirli olsun. Önemli olan ülkemizin böyle güzel bi köprüye kavusmasi. Ismide gayet guzel bence Ejdatimizin ismidir cok sukur. Emegi gecen ve gecmeyen Tüm Türk halkindan ALLAH Razi olsun inşallah.

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Vatanımıza hayırlı olsun.... Asya ve Avrupa yakasını birleştiren genişliğiyle de dünyanın en geniş asma köprüsü unvanına sahip olması son zamanlarda haberlerde çok fazla yer alıyor ve ülkemizin sorunlarından biri olan trafik problemi icin önemli bir gelişme olarak düşünüyorum , ama bu köprüler yollar vs vs biz vatandasın vergileriyle yapılırken ve hangi hükümet iktidar olursa olsun bunu sanki biz Türk milletine lütüf yapmışta yapılmış gibi lanse edilmesi tasvip etmiyorum.. hangi parti olursa olsun başa geldiyse yapılması gereken Türkiye yi dünya ülkeleri durumuna getirmek, eger ki halkımız çatır çatır vergisini ödüyorsa yolumuzuda , köprümüzüde vs vs en iyi şartta yapmak zorunda diye düşünüyorum.
İsim konusunda ise, millletce illa üzümü yeriz bekçiyide döveriz mantıgıyla yapılan köprünün bize getirisi düşünülecegine yok bu isim olmus yok bu olsaydı diye gereksiz bir polemik var bence İsmine yaraşır bir köprü oldugunu düşünüyorum.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
vatana millete hayırlı uğurlu olsun umarım bu kadar enlerde olan köprü bir faciaya neden olmaz. tamamen iyi niyetle kurduğum bir cümledir.
gelelim ismine. bence çok uygun ve yerinde olmuş hatta geç bile kalınmıştı diyebilirim. insanlar neden bunu da eleştirir onu da anlamıyorum.

Konular
365
MFC Puanı
6,000
Insanlar nonkordur azizim doymazlar, hep bir fitne fesatlik halindedirler. Adam yapmış köprünün ismini de vermiş. Daha ne diye armudun sapi uzumun copu diye ugrasirsiniz hic anlamam. Kaliplasmis beyinler sabit fikirler oldugu surece sen agzinla kus tutsan bile bu kus mindar derler.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,860
Ben akp li değilim ama istanbulunihtiyacı var bu köprüye ve bence güzel bir iş. Tebrik ederim. İsim konusunda birşey diyemeyeceğim göreceli kavramlar.

Soldaderas

MFC Üyesi
Konular
45
MFC Puanı
1,370
Bugün gezi parkında ağaçlar için direniş başlatan insanlar bugün bu köprüye sus pus. Üstelik bi ton ağaç kesilerek. Oraları gördüm resmen toprak çırıl çıplak kalmış. Bana oralardan geçmek çok nasip olmaz bana çok uzak ama başka alternatifler olmaz mıydı acaba ? Neyse çok görkemli olduğunu söyleyebilirim. Benim bile vaov dememe neden oldu ama küresel ısınmanın zarar verdiği bir dünyada ormanlık alanlar böyle böyle yok ediliyor. Artık köprü oraya dikilmiş :)

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
SiB Dostum Bence Senin Dünyadan Haberin Yok..Ayrıştırılmakta Ne Demek ? Ticaretimiz Gelişiyor diye Bundan Rahatsızlık duyman ne mana ? HAyır Sevinmek Yerine Neden Muhalefet Oluyorsun..Birileri Çıkmıs BU ÜLKE için birşeyler yapıyor...YILLARCA AYAKLAR ALTINA ALINMIŞ OLAN İTİBARI GÖKLERE ÇIKARIYOR...AMA SEN İLLAKİ KONUYA KENDİNCE ANLAM KATICAKSIN...BAZI ŞEYLERİ GÖR BENCE... Bence Biraz Sevin...