• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Haftanın polemiği ; Tek gecelik ilişkiyi affeder misiniz?

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
IrQtzq.png

Baktım çoktandır bu kategoriye uğrayan olmamış, bomba gibi bir konuyla haftanın polemiğini başlatayım dedim.

Soru basit; Tek gecelik ilişkiyi affeder misiniz?

Not; Bundan sonra her hafta bir polemik konusu açamaya çalışacağım elimden geldiğince. Şu da polemik konusu olsun dediğiniz bir konu olursa bana iletirseniz sevinirim. :d19:​

Konular
112
MFC Puanı
2,610
Tek gecelikle, her gecenin arasındaki fark ne ki affedeyim..
Aldatmak bana göre bir saygı meselesidir. Kendisine saygısı olmayan kişiler aldatmaya yönelir yada kendine yakıştırır bu durumu onun için saatlikte olsa affı yok benim nazarımda sonucta bi olan bir çok defa olur kendisine saygısı olmayanında başkasına saygısı olacağını düşünüyorum..

Konular
41
MFC Puanı
1,370
Ben affetmem de beni affedebilir yani :D

Konular
2
MFC Puanı
190
öyle şey mi olur.
Aldatma aldatmadır.

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,380
Kesinlikle hayır..

Beste

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
3,470
Haha çok güzel konu aldatan aldanmıştır!

Tek gece ne bu çok basitmiş gibi asla affetmem..

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Böyle önermeleri hep gereksiz bulmuşumdur. Merak ediyorum peki üst sınırı var mı bunun? Hangi üst sınırdan sonra affedilebilir?

1 gece yada 1 dakika ilişki yaşadıysan aldatmışsındır kardeşim bu kadar basit. Aldatmak sadece eyleme dökmek de değildir bana göre. Kadın veyahut erkek hiç farketmez. Bir ilişkin varken bunu düşünmek buna niyetlenmek bile aldatmaktır. Aldatmanında affedilir bir tarafı yok.

Evet diyenlerede şunu sormak istiyorum;
Sevgiliniz bir gün gelip size - Aşkım dün gece ben biriyle ilişki yaşadım beni affeder misin - diye sorduğunda * lafı mı olur canım * affediyorum tabiki mi diyeceksiniz?

Konular
1
MFC Puanı
10
Nayir. Tek gecelihi birak

Dakikalihi affetmem.

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190

Evet diyenlerede şunu sormak istiyorum;
Sevgiliniz bir gün gelip size - Aşkım dün gece ben biriyle ilişki yaşadım beni affeder misin - diye sorduğunda * lafı mı olur canım * affediyorum tabiki mi diyeceksiniz?

Lafımı olur canım diye affetmiyorsun zaten.
Ağlaya ağlaya kendinden nefret ede ede affediyorsun. Bazen herşey toz pembe olmuyor hayatta hele de evliysen.
Çok geniş düşünüyorsun mesela aileni, boşanınca nasıl bir hayatın olacağını, elalemin sana nasıl bir gözle bakacagını.
Allah aşkına elalemi umursama demeyin dul bayanlara ne gözle bakıldığını en iyi siz erkekler bilirsiniz.
Şu da var aldatmayan, aldatılmayan kimse yoktur.
Demişsin ya " Aldatmak sadece eyleme dökmek de değildir bana göre. "diye işte bu lafın bile aldatılmayan birilerinin olmadığının kanıtı niteliğinde.
Kimsenin beni anlamasını beklemiyorum. Kimse yaşamadan anlayamaz. Bekara karı boşaması kolaymış nede olsa.

Bu ilk ve son yorumum konuya, lütfen beni polemiğe çekmeyin. :)

Not: Sanalda başkasıyla konuşmakta eşini aldatmaya giriyor, sanaldır yaaaaaaa ne alakası var deyip geçmeyin :s84:​

MdxL

MFC Üyesi
Konular
19
MFC Puanı
10
Ağlaya ağlaya kendinden nefret ede ede affediyorsun. Bazen herşey toz pembe olmuyor hayatta hele de evliysen.
Çok geniş düşünüyorsun mesela aileni, boşanınca nasıl bir hayatın olacağını, elalemin sana nasıl bir gözle bakacagını.
Allah aşkına elalemi umursama demeyin dul bayanlara ne gözle bakıldığını en iyi siz erkekler bilirsiniz.
Demişsin ya " Aldatmak sadece eyleme dökmek de değildir bana göre. "diye işte bu lafın bile aldatılmayan birilerinin olmadığının kanıtı niteliğinde.
Kimsenin beni anlamasını beklemiyorum. Kimse yaşamadan anlayamaz. Bekara karı boşaması kolaymış nede olsa.

Not: Sanalda başkasıyla konuşmakta eşini aldatmaya giriyor, sanaldır yaaaaaaa ne alakası var deyip geçmeyin :s84:​

Aldatılmayı hiçbir şekilde affetmem. Evlide olsam nişanlı da yada sevgilim dahi olsa. Bunun bekarakarı boşamak olayı alakası yok. Bir insanın bir karakteri vardır her insanınki farklı, Burak için başka şekildedir benim içinde başka.
Uuzun lafın kısası affetmem.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450

Çevresel faktörlerin ilişki üzerindeki etkisi tartışılabilir bir konu. Kişilik meselesi bu birşey diyemem.
Eğer tekrar tekrar aldatılmayı kabul edebiliyorsan ben buna zaten daha fazla yorum yapamam -ki emin olabilirsin 1 yapan 2 de yapar 3 de 4 de 5 de...

'' Not: Sanalda başkasıyla konuşmakta eşini aldatmaya giriyor, sanaldır yaaaaaaa ne alakası var deyip geçmeyin ''

Sanal veya reel hiç fark etmez, konuştuğun kişiyle olan niyet önemli. Diyeceksin ki ben iyi niyetle gidiyorum ama karşı cinsin niyeti kötü ne yapayım? O zaman o kişiyle arana mesafe koyacaksın ve hatta gerekirse konuşmayacaksın.

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Seven insan aldatabilir mi ya? Değer veren insan???
Eğer değerim bu kadarsa hiç olmasın. Bunun affedilecek hiçbir tarafı yok defolmasını söylerim.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Bir kerecik diye diye koca bir nesil helak oldu :sigara

Konular
91
MFC Puanı
10
Allah başa vermesin

Öyle bir durum olur ki bilirsiniz görürsünüz ve sadece susarsınız!

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Ben affetmem ama beni affetsin :D