• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Halloween Kills İçin İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Universal, 2020'nin en fazla merak edilen gerilim yapımlarından biri olan Halloween Kills için bir tanıtım videosu yayınladı ve filmin vizyon tarihinin endüstri şartları nedeniyle bir yıl ertelendiğini duyurdu.

2018 yılında vizyona giren David Gordon Green imzalı Halloween filmi, yalnızca 10 milyon dolarlık Hollywood standartlarına göre mütevazı bütçesine rağmen 255,5 milyon dolar hasılat elde ederek yapımcılarının yüzünü güldürmüştü.

Universal, beklenenin üzerinde bir gişe hasılatı elde Halloween’ın devam filmi olacak Halloween Kills’i bu yılın sonlarında vizyona sokmayı planlıyordu ancak son yapılan açıklamalar ile filmin vizyon tarihinin 16 Ekim 2020’den 15 Ekim 2021’e, yani tam bir yıl ertelendiği duyuruldu.

halloween kills

Hepsi bu kadar da değil… Serinin üçüncü filmi olacak Halloween Ends de ertelemelerden etkilendi ve filmin vizyon tarihi 15 Ekim 2021’den 14 Ekim 2022’e çekildi. Böylece her iki film de yaklaşık bir yıllık bir öteleme almış oldu.

Universal, yeni filmi merak edenler için bir tanıtım videosu yayınlayarak erteleme haberinin oluşturduğu olumsuz havayı bir miktar olsun kırmayı hedefliyor. Tanıtım videosu, Halloween Kills’in ilk filmi aratmayacağını açık bir şekilde gösteriyor.

halloween kills

Filmin yönetmeni David Gordon Green ve yapımcı John Carpenter, Halloween Kills’e ilk bakışımızı attığımız YouTube videosunun altında bir açıklama paylaşarak ertelemeden duydukları üzüntüyü ve kendilerini bu ertelemeye film endüstrisinin içinde bulunduğu durumun ittiğini belirttiler.

Halloween Kills tanıtım videosu