• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hande Yener'in Tarkan'ı Rakip Olarak Görmeme Açıklaması

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Müzik dünyasının en önemli isimlerinden Hande Yener Kanal D`den Tarkan`la ilgili sorular gelince açtı ağzını yumdu gözünü!
Hande Yener`in açıklamaları şöyle: "Tarkan`cım kusura bakma. 12 trilyonluk reklamla albüm bu kadar satıyor. Aynı şartlarda yarışmadığımız için seni rakip olarak görmüyorum. Ben Tarkan`ım reklama ihtiyacım yok diyebilirdin."Megastar`ın TBMM`de konuşulan `Zeytin ağaçlarını kesmeyin` çağrısına da değinen Yener Tarkan`a yine albüm reklamü üzerinden göndermede bulundu: "Hani diyordu ya zeytin ağaçlarını kesmeyin diye. 12 trilyona zeytin ormanı yaptırabilirdi."<br /> <br />Ünlü şarkıcı son olarak: "Bize o kadar bütçe şirketten ayrılmaz. Bana 12 trilyon ayrılsa da reklama yatırmazdım" diyerek eleştiri bombardımanını sonlandırdı.
trkan_3373-jpg.56179

hande-yener_8269-jpg.56178

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Tarkan ünvanını sonuna kadar hak eden gerçek bir sanatçı. Her zaman ağırbaşlı, duyarlı ve mütevazi oldu. Diğerinin adını bile anmam boş söylemler reklam malzemesi yapmaya çalışıyor.