• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hercai yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte hercai yeni sezon fragmanı

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Hercai yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte hercai yeni sezon fragmanı

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi corona virüsü nedeniyle erken sezon finali yapmıştı. Sevilen dizinin yeni sezonu için geri sayım başladı. Hercai'nin yeni sezon tarihi belli olurken dizinin de ilk fragmanı yayınlandı.

Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin paylaşıyor. Sezon finalinde geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran’ın şüphelenmesine neden olur.

HERCAİ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Hercai dizisi yeni sezon 39. bölümüyle 18 Eylül Cuma akşamı yayınlanacak.

HERCAİ YENİ SEZON FRAGMANI

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran’ın şüphelenmesine neden olur. Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran’ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir! Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran’dan bir karar vermesini ister. Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey’e intikamdan vazgeçtiğini söyler. Miran’ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
evet , ilk 10 da biraktim ..

boguldum , gel gitlerden : )) dramlardan..

Hep bi kücük emrahlik, gururluk, kan davasi , kin nefret..

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
evet , ilk 10 da biraktim ..

boguldum , gel gitlerden : )) dramlardan..

Hep bi kücük emrahlik, gururluk, kan davasi , kin nefret..
Küçük bir Türkiye var orada aslında, söylediklerin tam da bunu yansitiyor.
Kaliteli ve toplumu iyi yönde şekillendirici diziler lazim bize.
Mesela kirmizi oda. Tam kadinin tüm kitaplarini aldım, dizisi çıktı ortaya.
Kitabin hemen her kitabindan alinti hikayeler bu dizide. Sevindim aslında, kaliteli bir yapim çünkü.
Ben yine de kitaplarini okuyacagim ama.

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Insanin Mmmmiiiiraaaaaannn
Miiirrrraaannn ;Dddiye bağırası geliyor
Adamda çohhh yakışıklı bee :Dd:Ddd