• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Heykel

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Heykel kursuna gidiyorum uzun süredir. Son derece rahatlatıcı bir uğraş. Kötüde olsa iyi de olsa yaparken ve sonucundan keyif alabileceğiniz harika bir sanat dalı.
Herkese şiddetle tavsiye ediyorum:)

Son düzenleme:

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
sakıncası yoksa çalışmalarını bizlerle de paylaş dostum. neler yapıyorsun merak ettim :)

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Öncelikle yüze ait detaylar çalışılıyor.
Kulak, göz burun gibi..
Sonra tors gibi beden çalışılıyor..
Sonrasında ne aklına gelirse..
Buda kedi hügo ve hermes yaptım:)

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
hımm, kulağa ilgi çekici geliyor hocam.
bir gün bizlerle de paylaşırsın umarım buda nı kedini ve hügonu : )))

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
İstediğiniz zaman paylaşırım.
Hatta çokta memnun olurum.
Hügo ve buda çoksevimli oldu:)

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Gerçekten guzel olmuş emeginize saglik. Işçilik falan bayagi biliyorsunuz sanırım. Ilerledikce detaylarda gelişiyor insan. Diger calismalarinizi da uyun zamanda gormek isteriz. Başarılar

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Teşekkür ederim çok incesiniz.
Hügo ve hermesim var sevdiğim ve beğendiğim. Ama eklemekte sorun yaşadım siteye. Sanırım fotoğrafın çözünürlüğünden. Ama kapasiteyi düşürerek tekrar eklemeye çalışacağım..
Eğer ilginiz varsa tavsiye ederim. Düşündüğünüz gibi zor değil. Ayrıca kötüde olsa kendi elinizle yaptığınız herşey ve yaparken ki süreç çok eğlenceli.
Gittiğim atölye Maslakta..

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Rica ederim :)
Onlari da ekleyin ve hizliresim com sitesine yükleyip asagida cikan linklerden "forum bbc" yazan linki kopyalayip olduğu gibi buraya yapistirin çıkar zaten görüntü. Tavsiyeniz icin tesekkur ederim ama ben heykeltrasligi programda yapiyorum. Yani dijital ortamda ve aslinda birbirine cok benziyorlar oluşum süreçlerinde. Tek fark sizinki reel ve muhtemelen daha zevkli olani ama ben proramda bile cok zevk alarak model üretiyorum. Eklerim musait olunca surreal modellerimi.
Tekrar elinize sağlık başarılar dilerim

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Abi hakikaten cok guzel ya :) ellerinize saglik bunu daha cok sevdim. Cok tatli. Ama eminim kedi en fazla tatli olanidir.

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Teşekkür ederim, mutlu oldum:) bende çok sevdim. hügo zaten çok sevimliydi , birazda hoca yardım edince güzel enerji veren hügo ortaya çıktı:)
ama kedim çok iyi olmadı.. kedi masa üstüne konulabilecek kadar küçük ve bundan dolayı daha az başarılı.. Ciddi duran kedi birde o..
ama hermesim güzel oldu:)

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Evet hocam bu hugo bizim cocuklukta izledigimiz karakter malum. Tolga abi falan guzeldi o yillar. Dedigim gibi ilerledikçe anatomi bilginiz gelisecek ve detaylarla calismaya baslayinca daha akalite calismalara imza atacaksiniz.
Merakimdan o masadaki ayranlarin ozel bir nedeni falan var mi hani model maddesinde kullandiginiz bir kimsayaldan falan mi içiyorsunuz yoksa aranızda bir grup espirisi falan mi : ))))

Olsin kediyi de ekleyin isterseniz bakalim. Varsa yaptıklarınız bekleriz

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Detay çalışmak çok zor. Özellikle insan anatomisi gibi çok çok küçük detayların heykele yansıtabilmek çok zor.
Ben asla profesyonel işler yapamam biliyorum ama sevimli şeyler yapmakta yetiyor bana:)
Ayranların özel bir sebebi yok. Ben ayran ve yoğurda bayılırım. Gece 4 te uyandır ayran ver, niye uyandırdın demem içer, uyumaya devam ederim:)
Zaten benden başka içende yok..
Genelde şarap içiliyor atölyede. Ama ben alkol almadığım için hep ayran yada şalgamla gittiğim için, bu fotoğraflara da doğal olarak yansıyor işte:)