Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hosting, i başta olmak üzere tüm Web Yazılım,SEO ve Sosyal Medya Danışmalığı, Matbaa Hizmetleriniz i

sanalyonetmen

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    14 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

http://sanalyonetmen.com/Sanal Yönetmen[/B][/B][/B] kurulduğu günden beri adına yakışır şekilde sanal dünyanın kapılarını firmalara açmaktadır. Bu yolda hazırladığı çözümler ile firmaların verimliliğini arttırarak, ücret ve zamandan tasarruf etmelerini amaç edinmiştir.

Şirketimizin ana temeli, faaliyet gösteren firmalara danışmanlık yaparak kurumsal harekatlarını değerlendirmekle beraber; Medya ve Danışmanlık hizmetlerimizle ürün ve hizmetlerini Dünya standartlarında karşılamak ve teknolojik değerleri kullanarak öncü firmalar sıralamasına girmelerini sağlamaktır.

Sanal Yönetmen olarak kurumsal ve bireysel hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların sanal dünyada baştan itibaren ihtiyaç duyabileceği marka kimliği oluşturma, kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi tasarımı ve yazılımı, e-ticaret sitesi tasarımı ve yazılımı, hosting ve sunucu hizmeti, içerik geliştirme ve metin editörlüğü, online itibar yönetimi, android ve ios mobil uygulama geliştirme, seo analizleri, seo çalışması ve e-ticaret seo ve kurumsal seo danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı ve takipçi arttırma, sosyal medya yönetimi, Google Adwords ve Hedef Kitle Reklam Danışmanlığı, online itibar yönetimi, toplu mail gönderimi, grafik tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, katalog ve broşür tasarımı, 3D Modelleme, Karakter Modelleme, 3D Animasyon vb. bilişim sektörüne yönelik hizmetleri tek bir firmadan sağlayarak firmaların ücret ve zamandan tasarruf etmelerini, kaliteli bir hizmet almalarını amaçlamakta ve destek vermekteyiz.


Hosting, Sunucu ve Yedekleme Hizmeti => (http://sanalyonetmen.com/web-tasarim-yazilim/sunucu-hizmetleri/Sunucu ve Hosting hizmetimiz doğrultusunda kurumsal ve bireysel müşerilerimizin ihtiyaçlarına ve web sitelerine yönelik paketleri önermekte, bu paketlerde ki hosting ve sunucu barındırma hizmetini sağlamakta ve istek doğrultusunda yedekleme, bakım ve güvenlik çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.)
Hosting ve Sunucu hizmetimize ait detayları listelemek gerekirse şu şekilde belirleyebiliriz:

a. Hosting Paketleri (Web Hosting, Bayi Hosting, Bireysel Hosting, Kurumsal Hosting, Wordpress Hosting, Joomla Hosting, Cloud Hosting )

b. Sunucu Paketleri (Cloud Server, Dedicated Server, Saldırı Tespit, Saldırı Önleme)[/I][/I]

www.sanalyonetmen.com
 
Üst Alt