Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

HTC One X+ için Yeni Güncelleme Geldi

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

HTC'nin yenilenen One X modeli One X+ için yeni güncelleme ülkemizde dağıtılmaya başlandı. 1.17.401.1 kod adlı yazılım güncelleştirmesi bakalım bizlere neler getiriyor?

16/12/2012 23:09

HTC'nin geçtiğimiz haftalarda incelediğimiz yenilenen One X modeli One X+ için ülkemizde ilk güncellemesi geldi. 1.17.401.1 adlı güncelleme, 27.78 MBbüyüklüğünde.
HTC One X+ ----- İnceleme
Yine Android 4.1.1 Jelly Bean sürümüyle devam eden güncelleme, çeşitli stabilite iyileştirmeleri ve performans arttırımı gibi özelliklerle geliyor.
WiFi bağlantılarındaki performansı artıtran güncelleme ayrıca dokunma yani Scroll hareketlerinde daha hızlanma sunuyor. Böylelikle sayfaları değiştirirken artan hızı hissediyorsunuz.
Ayrıca araç modundaki müzik çalar sorunu düzeltiliyor ve Twitter'dan indirdiğiniz fotoğraflara ulaşamama sorunu gideriliyor. Genel iyileştirmeler ve diğer optimizasyonları içeren güncelleme ülkemizde OTA ile yollanmaya başlandı.
Geçtiğimiz hafta One X modellerine dağıtılan Jelly Bean güncellemesinden sonra bu yeni güncelleme de One X'lere uyarlanıp, ülkemizde diğer modellere de verilmesi bekleniyor.
 
Üst Alt