• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Soru Huawei GT2 Pro Uyku Modu Sorunu

Sabanoglusaban

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
10
Merhaba,
Sorular sinsilesi geliyor! Huawei GT2 pro ne hikmetse uykuyu ölçemiyor. İlk başlarda yavaş yavaş bir vampir olduğuma ikna olmaya başlamışken genel bir durum olduğunu görünce hüsrana da uğradım. Neyse zaten dinimizce vampir olmak caizmidir bir fetva yokken ben döneyim soruya!

Varmı bu sorunun çözümü?

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Merhaba,
Sorular sinsilesi geliyor! Huawei GT2 pro ne hikmetse uykuyu ölçemiyor. İlk başlarda yavaş yavaş bir vampir olduğuma ikna olmaya başlamışken genel bir durum olduğunu görünce hüsrana da uğradım. Neyse zaten dinimizce vampir olmak caizmidir bir fetva yokken ben döneyim soruya!

Varmı bu sorunun çözümü?
Sensörü bozulmuştur.

Yada "benim donanım yazılımını" güncelle demiş, bu amaçla hizmetleri boykot ederek, genel greve gitmiş olabilir.

Sabanoglusaban

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
10
Greve ilk aldığım günden bu yana gitti demek ki :) İlk aldığım günden bu yana aynı sorunu var ama diğer kan oksijeni sportif aktivite vb diğer her şeyi ölçüyor ama acaba hani kullanımda mı bir acemilik yapıyorum diye baktım kola takılıyormuş başka yerde çalışmıyormuş zaten!! :)