• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Huawei Matebook 16 Ryzen 7 alınır mı?

magneto

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
10
Merhaba ben bilgisayar mühendisliği okuyorum kendime şarjı iyi dayanan grafik tasarımı programlama kodlama yapabileceğim ara sıra oyun oynayabileceğim oyunlar minecraft oynamayı sevdiğim bir oyun biraz çocukça ama küçükken hiç oynayamadım için içimde kaldı mod yükleyip oynarım bu işler için laptop arıyorum huaweı d16 amd r7 5800 16gb ram 512 gb ssd huawein sitesinde yanında çanta maus ve tablet veriyor 24.700 fiyat var hepsi buradada 20000 tl yede var sadeve laptop ama sizce almalımıyım microsof visual studio kullanıyorum daha ağır programlarda kullanıcam buna göre alıcam şimdiden sağolun

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Merhaba,

Öncelikle hoşgeldiniz. Güzel seni yarı yolda bırakmaz ama bir F/P ürünü değil belirtmek isterim.

magneto

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
10
Merhaba,

Öncelikle hoşgeldiniz. Güzel seni yarı yolda bırakmaz ama bir F/P ürünü değil belirtmek isterim.
Hoşbulduk hocam sağolun bana nasıl bir laptop tavsiye edersiniz huawei almak istememin sebebi şarjı iyi gitmesi oyuncu laptobu almak daha mantıklı diyebilirsiniz ama o oyuncu laptopları kasada kırılmalar ısınma sorunu şarjı su gibi gitmesi iyi bir oyuncu canavarı 50000 tl den başlıyo 20000 tl olanlar iyi değil sadece kötünün iyisi

kargotakip

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
570
Huawei almak yerine Monster almak daha iyi fikir. Monster sadece oyun için değil iş içinde son derece güçlü laptoplar üretiyor.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Hoşbulduk hocam sağolun bana nasıl bir laptop tavsiye edersiniz huawei almak istememin sebebi şarjı iyi gitmesi oyuncu laptobu almak daha mantıklı diyebilirsiniz ama o oyuncu laptopları kasada kırılmalar ısınma sorunu şarjı su gibi gitmesi iyi bir oyuncu canavarı 50000 tl den başlıyo 20000 tl olanlar iyi değil sadece kötünün iyisi

Bunu alabilirsen seni yarı yolda bırakmaz....Bunu alacaksan şunu ana hatları ile bilmelisin.

Sistem Diski Türü : SSD
Marka : Samsung
Serisi : MZ (Giriş Seviyesi SDD _ Okuma : 1,8GB/sn. Yazma : 1,5GB/sn.)
Kapasitesi : 256GB

İkinci Disk Var Mı? : Evet var
Disk Türü : Mekanik HDD
Markası : Segate SATA-III (6GB/sn. )
Kapasitesi : 1024GB = 1TB

Ekran Kartı -1 : İntel UHD XFCE GPU RAM = 1 GB (Dahili Ekran Kartı)
Ekran Kartı -2 : NVIDA GeForce RTX 3050 GPU RAM = 4GB (Harici Ekran Kartı)

Ekran Yenileme Hızları (Hz.) : 60,75,85,120,135 ve 165.....

Fiyatı : 33500 TL