• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İbretlik : Yüce İslam'ın Önündeki En Büyük İki Tehlike....!

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Merhabalar

Not:

Bu az sonra vereceğim/paylaşacağım konuda , herkesin uyanık olması da fayda var......

El Nusra VS Işid Cezaevi Mücadelesi [Türkiye Cumhuriyeti-Hatay T Tipi Cezaevi]

Not 2:

Bu konu içinde iki farklı Flood’a yer verilmiştir, 1’inci Flood, Nusra’cı bir tutuklunun Cezaevinde yaşadıkları, 2’inci Flood bir İşid’ci tutuklunun 1’inci flooda verdiği cevap…

Not 3:

Hasta ruhlu, müslüman olmayan,ZINDIK -KAFİRLER.....! (TRWE_2012)

1’inci Flood; Bir Nusracı!

Harici Deaş‘çılarla alakalı Hatay T tipinde gördüklerimi yazayım: 7 Mart 2017’de Nusra’dan cezaevine girdiğimde, yönetim tarafından sözde “bağımsız koğuş” olan E-8 koğuşuna götürülmüştüm. 16 Mart tarihine kadar o koğuşta haricilerle beraber idik. Dosyası nusra olan 6-7 kişi idi.

İlk günün acemiliği malûm. Pek birşey yapmıyor sadece olan biteni izlemekle yetinirdim. Bana hangi dosyadan geldiğimi sorduklarında Nusra derdim. Bi soğuk davranişlar vardi ki anlatamam. Sonra koğuşta ki dosyası Nusra olan arkadaşlar bana:
” Burada kimseye hangi şüpheden geldiğini söyleme. Soran olursa Müslümanım de sus.” dediler. Neden diye sordum. Problem çıksın istemiyoruz dediler. Olur diye cevap verdim.

Bize mürted gözü ile baktıklarından haberdar olmadığım için ilk başlarda arkalarında namaz kılardım. Meğer bunlar bizi mürted görüyormuş. Sonradan haberimiz oldu. Arkadaşlarımızın eşyalarına ganimet diye çöker, alırlardı. Bizim arkadaşta Susup, canı çekmiş almistir diye dusunurdu.

Ama bu hergün devam ediyordu.1 değil 2 değil. Velhasıl kantin günü geldi. Bende bir alışveriş fişi yazip ihtiyaclarimi aldım. Terliğime 1 gün sonra ganimet diye çöküp bana vermediler. Bu terlik bana ait yeni aldım diyorum. Harici: Hayır bu benim diyor!
Sürekli bir gasp mevcuttu. Meselâ Tv vardı koğuşta. Hariciler! Kesinlikle haram izletmeyiz çıkışları yapıyor. Sonra gelip kendileri TV izliyordu. Trajikomedi değil mi? Herkese haram olan, kendilerine helâl oluveriyor sanırım.

İslâmı çok dar bir çembere sokmuş, kendileri dahi bu çember içerisinde kalmamıştırlar. Bu derece iğrenç Harici topluluğu bunlar.
Haricilerin içinde bir genç vardı ki, Ahlakıyla herkesi kendisine hayran bırakıyordu. Son derece mütevazi, yumuşak konuşur ve güler yüzlü idi. İnsan bakınca sormaktan çekinemezdi nasıl olur da böyle bir genç bunların içinde kalır? Benimde canım sıkılmıyor değildi onu görunce.

Hamd olsun, o kardeşimiz Harici IŞİD’in gerçek yüzünü görüp, Haricilerden yüz çevirdi. Allah onun ilmini arttırsın.
Diğer Hariciler, sürekli arkadan konuşur tartışırdı. Bakmayın böyle esip gürlediklerine, cezaevinde hepsi birer kuzu oluyor.
Bir gece, Haricinin te ki Nusra dosyasından bir abiyi tekfir edince, gece saat 11-12 civarıydı büyük bir kavga çıktı. Zor bela yatıştırdık gardiyanlar gelmeden.

Haricinin dili durur mu hiç? 3 kelime kuruyorsa 2 kelimesi kafir, müşrik idi.Olmayan ilim ile Alimcilik oynayan mı dersin, Mücahidlik taslayan mı dersin hepsi vardı. Eee IŞİD bu, her ferdi Allâme-i Cihan olur…Yeter ki iki kelime oğrenir, papağan gibi söylerler idi. Bir sabah mazgal acildi.. Hamza ışıkgör hazirlansin sevki çıktı denilince, haricilerin yuvasından kurtulup, antebe gonderildim.Benden sonra E-8 Koğuşunda tutuklu kalan bir kardeşin bana özelden yazdığı mesaj:

Resim

2’inci Flood; Bir İşid’ci!

Mürted Nusracı‘nın derdi akide ya da menhec değil, Harici dediği “DEAŞ’lılarla” olan derdi de akideleri değil. Kuzu dediği adamlar terliğine çökmüş, sesini bile çıkarmamış kendini kurt sanan bu tıfıl. Derdi bu. İnanılır bir hikaye mi anlatmış,mantık almıyor. Bu nasıl kuzuluk böyle?

Nasıl bir kuzuluksa, adamlar bunları perişan etmiş, terliklerine çökmüşler, mallarını gözlerinin önünde almışlar, alma bile diyememişler, terliğini geri alamamış, dosyalarının Nusra olduğunu bu “kuzulara” söylemeye korkmuşlar, tek karşıt söz söylemeye dilleri varmamış…
“IŞİD”lilerin dilleri durmuyormuş, ama kuzularmış, sesleri çıkmıyormuş, bu nasıl bir ses çıkarmama ise. Adamlar televizyon kumandasını dahi elletmemişler size. Basbayağı ezilmişsiniz, artık nasıl bir sünepe iseniz, utanmadan anlatmışsın bir de. Utanmıyorsunuz değil mi?
Adamlar TV izlemek haram demiş sanki, haram izletmeyiz demiş. Bunun dışında kendileri gider paşalar gibi haber izlerler, belgesel izlerler. Size ne? Kumandayı korkudan elinize alamamışsınız, hased etmişsiniz. Yok neymiş, arkadan konuşurlarmış. Adamların yüzüne tek kelime edeme,..

Sonra gel burada Twitter’da flood yaz. Sensin değil mi yüzüne yüzüne konuşan, arkadan laf yapmayan. Ne güzel ahlaklara sahipsiniz. Çok güzel.Ben sana bir kaç IŞİD koğuşu anlatayım da, adamlık gör. Bir de IŞİD koğuşuna düşen Nusracıları anlatayım da, kancıklık gör. Fakat ondan önce;

Şunları belleteyim sana: Kuzu gibi adamlar hem milletin malına çöküyor, hem tekfir ediyor hem de kavga çıkartıyor. Kurt gibi olanlar ne yapıyor acaba? Bunun hesabına göre susup oturuyorlar. Kurdun kuzudan dayak yediği nerede görülmüş? Kurdun kuzuya postunu kaptırdığı nerede duyulmuş?

İnsan korkunca doğa kanunlarını bile değiştirebiliyor demek ki. Gerisi psikologların ilgi alanıdır. Gelelim IŞİD koğuşlarına: …
Zanları, şüpheleri def etmek için söyleyeyim. Vallahi gardiyanların bizimle abi diye, hocam diye konuştuğu oluyordu. Korkularını kendi ağızlarıyla dile getiriyorlardı. Titredikleri zamanları görüyorduk gerginlik oluşunca. Kuzuyuz ya

IŞİD koğuşlarından, C-5 koğuşunda feci bir kavga çıkmış. Sesi ta bizim koğuşa geliyor. Sırf bir IŞİD’liyi koğuştan, hücreye götürmek için almak istedi diye, gardiyanlara karşı barikat kurmuşlar içeride kolkola girip. Tabii gardiyanlar kişiyi alamamışlar. Sonra yıkım ekibi gelmiş.

Kolkola girilerek kurulan hilal şeklindeki barikatın bir ucundan başlayarak demir uçlu coplar ile vurmaya başlamışlar. Tek tek düşürmüşler böylece koğuştakileri.En son barikattan kimse kalmayıncaya kadar böyle devam etmiş.Herkes sonuna kadar dayanıyor tabii.Etleri yırtılana kadar.

Üstelik o sakladıkları arkadaş, sırf kardeşleri daha fazla dayak yemesin diye onlara değil bana vurun demiş, ama dinlememişler, o kişiyi de dövmüşler. Her yer kan olmuş o gece koğuşta. Yıkım ekibine vurmak faydasız. Vuran kardeşler olmuş ancak adamların üstünde bilmem kaç santim.…kalındığında sert sünger ve süngerin üzerinde kalın plastik tabaka var. Vurunca elin acıyormuş. Böyle olunca, koğuştakiler vurmaktan vazgeçip sadece savunma durumuna geçmişler. Yarım saatte ancak boşaltabilmişler vura kıra 20 kişilik koğuşu. Herkes kan revan olunca elbette.

Öyle ucuz değil yani. Bu demek oluyor ki her şahıs bir dakikadan fazla dayanmış o dayağa. İşte DEAŞ’lıların zindandaki kuzu halleri.
Gelelim IŞİD koğuşlarına düşen Nusracılara… Kıyafetler sınırlı verildiği için, bir pantolon fazladan sokmak için gardiyanlara abi çektikleri oluyordu. Bu tıfılın yalanlarından bir tanesi de, IŞİD koğuşlarında Nusracılara davranış şekli. Bunu da anlatayım da adamlık görsünler.
Bizim koğuşa düşen Nusracılara koğuştaki kişiler ilk olarak davet yapıyordu. Onların bir çoğu daveti kabul etti, ikna oldular. Örgüt bizi kandırdı diyenleri oldu. Bir kısmı da korkudan takiyye yapıyordu, besbelliydi ama IŞİD’liler zahire hükmettiği için kardeş muamelesi yapıyordu.

Ha bir de efendi gibi duranlar vardı. Mazlum ve esir olduğu için misafir muamelesi, hatta esir muamelesi yapılıyor; İnsan Suresi’nde Allah -azze ve celle- nasıl buyurdu ise öyle ikram ediyorlardı onlara. En fazla diyorlardı ki: git yarın dilekçe ver, ben bunlardan değilim, …
… beni bu koğuştan alın. de, ya da biz topluca dilekçe yazıp “bu bizim koğuşta uyumsuzluk yapıyor deyip seni bu koğuştan gönderelim. Böylece onlar da “karşılıklı rıza” ile gidiyordu. IŞİD’lilere gelince, kendi aralarında ise tamamen birbirine örülü bir tuğla gibiydiler koğuşta.

Yazar:Anonim

Not:

Kod:
Bu Konu, Bir Nusracı ve Bir İşid’ci Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Kaynak Site: ?????????????????

TRWE_2012
Kuvayi Milliye.....​