• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçerde 36 Bölüm Fragmanı

Konular
22
MFC Puanı
10
Bu dizi süper gerçekten ben twitterden hep takip ediyorum. Fragmanı izlediğim an gözlerim doldu.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Zaten biterken dizi öyle bitti, fragmanlar bu sefer çok saçma olmuş.

Konular
22
MFC Puanı
10
Kim ne derse desin ilk defa bu bölümde bu kadar saçma fragmanlar görüyorum. Yarın (bugün) yeni bölüm var neyse ki. Umarım bölümü de sıkıcı bir hale getirmezler.

Bak su iki bölümdür içerde süper u donusu yaptı. :) Oncelerinde hak veriyorum tabi biraz kötü gidiyordu. Bu bölüm bence yine güzel olacak nasıl olsa finalde yaklasıyor. Finalden sonra tekrardan konusalım. bu konuyu ... :s80:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Bak su iki bölümdür içerde süper u donusu yaptı. :) Oncelerinde hak veriyorum tabi biraz kötü gidiyordu. Bu bölüm bence yine güzel olacak nasıl olsa finalde yaklasıyor. Finalden sonra tekrardan konusalım. bu konuyu ... :s80:

Bol aksiyonlu Calal'in bol bol endişeli hallerini görmek istiyorum. Umut Sarp Annesi arasında geçerse sıkıcı olur.

Hadi bakalım yarın görüşürüz.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Geçen hafta'ki final sahnesi biran'da oldu... bence o sahne bu akşam ki yaşanacakların sonuncusuydu..

AnqeL

MFC Üyesi
Konular
80
MFC Puanı
40
sabirsizlikla aksami bekleyenim...
Tak tak taka tak:)