• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

delirdimsanırım

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Merhaba ben bu siteye sırf bu sorunuma cevap bulabilmek için kaydoldum, her neyse uzatmadan konuya geçmek istiyorum.
İçimde bir ses var çok konuşmuyor nadir konuşuyor yani konuşuyordu ama şu sıralar fazlalaştı ve sanki benim kötü tarafım gibi hoşlanmadığım şeyler söylüyor. İnsanlar hakkında yanılıyor veya çok sevdiğim birisi hakkında abuk sabuk söylemlerde bulunuyor, bu beni çok rahatsız ediyor. Şu sıralar ülkenin hali ortada, bu yüzden de tecavüz, taciz haberlerinden dolayı çok etkilendim. Aklımdan çıkmıyorlar, yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı? çok sinirli birisiyim ve stresliyim.

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Merhaba
Sadece iç sesinizmiş hepimizde var ?sinirli bir yapınız varsa öfkeliyken söz söylemeyin. Öfkenize hakim olmaya çalışın Sözün güzelini söylemeye çalışın zandan kaçının ?

Şüheda

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
7,320
Maneviyata yönelin, yardıma muhtaç insanları mutlu edin.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Kitap okumak yada o an kağıda birşeyler yazmak, kiralamak bi nevi yardımcı olur
Bilinçaltınııza o kadar çok olumsuz düşünce yuklerseniz bu şekilde elbette ki sizi rahatsız eder.
Nefes egzersizi de iyi gelecektir..

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
kafanızdaki sese bi test yaptırın. acilen entübe edilmesi gerekiyo gibi geldi bana. bol oksijen iyi gelebilir...

Orçun

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
4,880
Çoklu kişilik bozukluğu gibi görünüyor. Psikolojik destek almanız gerekli.