• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İkizler Burcu Genel Özellikleri

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320

Hiç ama hiç anlaşamam ama dostlukları harikadır.

Hep kavga gürültü patırtı ile zamanım geçse de en has en vefalı dostlarımda ikizlerdendir :)

Kasilikli olarak birbirlerini kirmamak sartiyla kavga patirti kuturtuye karsi degilim. Birde ben her seye kolay kolay kirilmadigim icin rahatim bu konuda. illa ki uyusmayan fikirler olacak ve bunlar tartisilacak. Bir de eger kavgada haksizlarsa cok cabuk fikir degistirdikleri icin fazla uzatmazlar ikizler. iyidir ikizler. Benim de ikizler dostlarim oldu :D Biraz degisikler ama harikalar. Acaba onlar da benim icin boyle mi diyorlar :D

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
Kasilikli olarak birbirlerini kirmamak sartiyla kavga patirti kuturtuye karsi degilim. Birde ben her seye kolay kolay kirilmadigim icin rahatim bu konuda. illa ki uyusmayan fikirler olacak ve bunlar tartisilacak. Bir de eger kavgada haksizlarsa cok cabuk fikir degistirdikleri icin fazla uzatmazlar ikizler. iyidir ikizler. Benim de ikizler dostlarim oldu :D Biraz degisikler ama harikalar. Acaba onlar da benim icin boyle mi diyorlar :D

Dediğim dedik der ikizler, he de geç :D
şaka tabi fazlaca mantıklı benimkisiler :gulumse