• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İlişkiler Neden Bitiyor?

HadeS

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
Günahları yazan melek soldadır. Hatta bundandır kalbin solda olması çünkü belkide aşk yaşanılan en büyük günahtır.
Aşk sadece bir hevesten ibaret herşey gibi oda biter alışkanlıklar kalır önemli olan bence bu alışkanlıklardan sıkılmamak

Ragnar

Emektar Üye
Konular
1,446
MFC Puanı
37,550
İnsanlar ister istemez alışkanlıkları değişiyor. İnsanlar ilk başlarda kendilerini farklı tanıtdığı sonraları normal benliğine döndüğü için bitiyor.

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Karşı tarafı mutlu etme, güzel enerji verme isteği bittiğinde, beraber yeni eğlence alanları, farklı deneyimler yapma isteği bittiğinde, güzel zaman geçirme motivasyonu bittiğinde bitiyor...

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Her nekadar herşey yolunda gitsede bir şekilde bitebiliyor biranda ilişkiler. Çözmüş değilim

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Bu sorunun cevabı basittir ve net'tir.

Aldatma (erkeğin yaptığı) ve boynuzlama (kadının yaptığı)

Etki derecesi (manevi hasar verme yüzdesi)

Boynuzlama = 2 x Aldatma

olduğundan, kadının yaptığı bu kötü fiilin, erkeğin yaptığının %50'sinden daha ağır yıkıcı etkileri olur ve bunun sonucu çoğunlukla kadının katledilmesiyle son bulur.

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Olan zaten hep kadınlara oluyor .

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Olan zaten hep kadınlara oluyor .
İşin daha vahim olanı, katilleşen erkeği de, eşini aldatan kadını'da yetiştiren "gene bir kadın (anne)!dır"

Anneler, çocuklarını küçük yaşlar'da ciddi ciddi psikolojik eğitimden geçirebilseler bu tür ahlak dışı durumlar oluşmayacak, ve kadında canından da olmayacaktır.

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Sevgi,saygı bitince ilişkiler de bitiyor.

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,370
Doyumsuzluk, bencillik, saygısızlık.

-Günümüzde birileriyle tanışmak vs oldukça basit. Kadın erkek fark etmiyor, taraflardan biri doyumsuz olursa ilişki bitiyor.
-Bencillik. Hep ben övüleyim, ben seviyelim, en iyi ben olayım, oraya ben gideyim, ben yapayım, ben ben ben... Yazarken bile daral geldi :D
-Saygısızlık. Saygısızlığa gelebilen insan olduğunu düşünmüyorum, lütfen olmasın çünkü :(

İlişki dediğin en başta güven ve sevgi, sadakat, saygı, anlayış üzerine kurulu olmalı. Yine de gerçekten sevince zaten bunların bir şekilde oluştuğunu düşünüyorum. Sevgi azsa, gerçek değilse zaten bitiyor bir yerde :")

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
172
MFC Puanı
41,750
genelde söylenecek yalanlar kalmıyor.. sevmediğiniz için , değer vermediğiniz için gönderiyorsunuz hayatınızdan. Bir hiç gibi poşete koyup ağzını bağlayıp tekmeliyorsunuz dışarıya.. bitti gitti.. :)