Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İlişkiniz Gelecek Vaadediyor mu?

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,189
  • MFC Puanı
    12,244
  • MFC Seviyesi

Gelecekten Bahsedilmiyor!
Gelecek hayalleri neredeyse her ilişkinin olmazsa olmazı! Dikkatle ve özenle bu konu hakkında konuşmamaya çalışıyorsa yada çalışıyorsanız; bu ilişkinin pek uzun sürmeyeceğini söyleyebiliriz!

Cinsel Birliktelik Dışında İletişim Sorunsalı!
Onunla sadece yataktayken mi anlaşıyorsunuz? Üzgünüm bu büyük bir problem! İlişkinizin geri kalan zamanlarında birbirinizle bu denli ilgilenmiyorsanız büyük bir bağlılık söz konusu olamaz!

Cinsel Birliktelikten Kaçınma!
Birbirinizle bu konuda çok uzaksanız; bu şekilde de bir ilişkinin uzun süre yürümeyeceğini söyleyebiliriz. Birbirinizle bu tarz paylaşımda bulunmak sizi daha çok yakınlaştıracaktır!

Sıkıntılardan Bahsedilmiyor!
Hayatlarınız hakkında birbirinize üstün körü bilgiler veriyor canınızı sıkan şeylerden veya problemlerinizden ona bahsetmeye çekiniyorsanız; birlikte bir hayat geçirmeniz nasıl mümkün olabilir?

Ailelerle Tanışmak Gereksiz!

Eğer onu ailenizle tanıştırmayı önemsemiyorsanız ya da o bu konu hakkında hiç konuşmuyorsa; ikiniz de ciddi bir ilişkiye hazır değilsiniz demektir.

"Zaten Beraber Yaşıyoruz!"
Beraber yaşamakla evlilik birbirine karıştırılmamalı! Partneriniz size kendini bu şekilde savunuyorsa; üzgünüm ama ilerisi için olan planlarında yer almıyor olabilirsiniz! Bağlanmaktan çekiniyor olmalı!
 
Üst Alt