• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İngiltere'de Platin Jübile heyecanı: Kraliçe 2. Elizabeth'in tahttaki 70. yılı 4 gün boyunca birçok etkinlikle kutlanacak

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
İngiltere'de Kraliçe 2. Elizabeth'in tahta çıkışının 70. yılı kutlamaları nedeniyle dört günlük resmi tatil bugün başladı.

Dört gün boyunca ülke çapında halka açık çeşitli etkinlikler ve sokak partileri düzenlenecek.

Kraliçe 2. Elizabeth, tahtta 70 yılını tamamlayan ilk kişi olmuş ve Platin Jübilesini bu yıl 6 Şubat'ta kutlamıştı.

2. Elizabeth Jübile mesajında, kutlama etkinliklerini düzenleyenlere teşekkür etti ve "birçok mutlu anı" yaratılacağını söyledi.

Kraliçe, "Bana gösterilen iyi niyetten ilham almaya devam ediyorum ve önümüzdeki günlerin, geleceğe güven ve şevkle bakarken son 70 yılda başarılanları düşünmek için bir fırsat sunmasını umuyorum" dedi.

_125015571_gettyimages-1241053617.jpg.jpeg
_125015573_balkon.jpg.jpeg